والیبال قهرمانی جوانان آسیا؛ ادامه تمرینات ملی پوشان در کشور میزبان

تهران - ایرنا - تیم والیبال جوانان ایران دومین تمرین بدنسازی خود را در چین تایپه میزبان رقابت های قهرمانی آسیا برگزار کرد.

به گزارش ایرنا از فدراسیون والیبال، تیم والیبال جوانان ایران که برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا راهی چین تایپه شده است، امروز دومین جلسه بدنسازی خود را خارج از هتل و دریکی از باشگاه های ورزشی شهرکااوسیونگ برگزار کرد. در این جلسه بدنسازی تمام بازیکنان زیر نظر اعضای کادر فنی برنامه های تمرینی خود را اجرا کردند.
امیرحسین اسفندیار که به دلیل مشکلات گوارشی در تمرین توپی روز گذشته غایب بود و استراحت کرد، امروز در کنار سایر ملی پوشان حضور داشت و تمرین کرد.
شاگردان بهروز عطایی سرمربی تیم والیبال جوانان ایران شب گذشته نیز دیدار تیم های ایران و آرژانتین در لیگ جهانی 2016 را از تلویزیون نگاه کردند و در صحبت های خود این مسابقه را مورد تحلیل و ارزیابی قرار دادند.
هجدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی جوانان زیر 20 سال آسیا از شنبه 19 تا یکشنبه 27 تیرماه سال 95 به میزبان چین تایپه برگزار می شود. در دور مقدماتی این رقابت ها 16 تیم شرکت دارند که تیم ملی والیبال جوانان ایران در گروه دوم این رقابت ها با تیم های قطر، هنگ کنگ و ترکمنستان همگروه است.
ورزشی(1)**1379

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال