نوشاد عالمیان در صدر بهترین بازیکنان تنیس روی میز ایران

تهران - ایرنا - فدراسیون جهانی تنیس روی میز رده بندی بازیکنان جهان در ماه جولای 2016 را منتشر کرد. بر اساس این فهرست، نوشاد عالمیان با 16 پله صعود در صدر بازیکنان ایرانی قرار گرفت.

به گزارش روز دوشنبه پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون تنیس روی میز، در این رده بندی که امتیازات مسابقات تورهای جهانی ژاپن و کره جنوبی در آن محاسبه شده است، نوشاد عالمیان با 16 پله صعود ضمن قرار گرفتن در رده 102 جهان، به صدر بازیکنان ایران در رنکینگ دنیا صعود کرد و برادرش «نیما» در جایگاه دوم ایستاد.
در رده بندی جدید فدراسیون جهانی تنیس روی میز دیگر بازیکنان ایران سقوط کردند. نیما عالمیان که تا ماه پیش در صدر بازیکنان کشورمان بود با سه پله سقوط در مکان 114 جهان ایستاد. افشین نوروزی از رده 198 جهان به رتبه 216 نقل مکان کرد و میدیا لطف الله نسبی نیز از رده 314 در مکان 333 جهان ایستاد.
در بخش زنان نیز ندا شهسواری که در دو تور جهانی ژاپن و کره جنوبی با باخت از حریفان خود حذف شده بود، با 16 پله سقوط در جایگاه 270 جهان ایستاد. محجوبه عمرانی، مریم صامت و النا تیتارنکو دیگر نمایندگان کشورمان نیز به ترتیب در رتبه های 329 ، 365 و 487 جهان قرار گرفتند.
ورزشی**9129**1545

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال