کاپیتان استقلال: باشگاه در فصل نقل و انتقالات فوتبال موفق عمل کرد

تهران - ایرنا - کاپیتان تیم فوتبال استقلال تهران گفت: باشگاه فرهنگی ورزش استقلال تهران در فصل نقل و انتقالات فوتبال ایران موفق عمل کرده است.

«مهدی رحمتی» دروازه بان و کاپیتال تیم فوتبال استقلال تهران روز یکشنبه پس از ثبت قرارداد خود در هیات فوتبال استان تهران در جمع خبرنگاران گفت: جذب بازیکنان خوب و ملی پوش جزو اهداف و برنامه های باشگاه بوده است و باشگاه در این زمینه موفق عمل کرده است.
وی که قراردادش را با استقلال تهران برای مدت سه سال دیگر به ثبت رساند، گفت: بازیکنانی که در فصل جدید فوتبال به تیم اضافه شده اند قطعا در موفقیت استقلال تاثیر گزار هستند.
رحمتی اظهار امیدواری کرد در لیگ شانزدهم فوتبال با حمایت های هواداران و دانش کادر فنی بهتر از فصل پیش عمل کنند تا ناکامی گذشته جبران شود.
«امید ابراهیمی» هافبک تیم فوتبال استقلال تهران نیز پس از ثبت قراردادش با باشگاه در هیات فوتبال استان تهران به خبرنگاران گفت: با وجود اینکه از چند باشگاه خارجی پیشنهاد داشتم، اما ترجیح دادم در استقلال بمانم، زیرا به پوشیدن پیراهن آبی افتخار می کنم.
وی گفت: تیم استقلال تهران در فصل جاری متفاوت بسته شده و امیدوارم بتوانیم با کسب موفقیت هواداران را خوشحال کنیم.
هافبک استقلال تهران در باره برخی اخبار در خصوص قراردادهای میلیاردی بازیکنان افزود: این موضوع صحت ندارد. مبالغ قرارداد بازیکنان کاملا روشن است.
ورزشی(2)**9029**1545

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال