سرپرست تیم فوتبال ساحلی قوی سپید انزلی:

بازی سختی بود/مربی برزیلی به تیم اضافه می شود

نزلی-ایرنا-سرپرست تیم فوتبال ساحلی قوی سپید انزلی بازی مقابل یاران مبارکه اصفهان را سخت توصیف و بیان کرد: پائولو مارچلو برزیلی به عنوان سرمربی، هدایت تیم فوتبال قوی سپید انزلی را برعهده می گیرد.

فرنوش بلوک باشی چهارشنبه شب پس از پیروزی تیمش مقابل یاران مبارکه اصفهان درگفتگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد:با توجه به وجود بازیکنان جوان و با انگیزه درتیم یاران مبارکه اصفهان ، بازیکنان ما هرچه زدند به در بسته خورد.
وی حضور و تشویق هواداران را درکسب نتایج تیمش تاثیر گذار دانست و افزود:هواداران قوی سپید به عنوان تیم دوم، همواره حامی ما بودند و حضورشان درهمه بازی ها موجب دلگرمی و افزایش انگیزه بازیکنان است.
بلوک باشی به توافق باشگاه با سرمربی برزیلی اشاره و اظهار کرد: قرارداد داخلی پائولومارچلو تا پایان فصل با باشگاه قوی سپید انزلی به امضاء رسیده و ظرف دو روز آینده به همراه مدیرعامل باشگاه و با حضور درهیات فوتبال استان قرارداد نهایی خود را رسما به ثبت می رساند.
وی یادآور شد: کمک مربی تیم ملی فوتبال ساحلی امارات، سرمربی تیم ملی امارات به مدت 2سال و کمک مربی تیم ملی فوتبال ساحلی ژاپن در کارنامه پائولو مارچلو است.
تیم فوتبال قوی سپید انزلی در هفته سیزدهم از رقابتهای لیگ برتر چهارشنبه شب در ورزشگاه مرحوم سیروس قایقران منطقه آزاد انزلی به مصاف تیم یاران مبارکه اصفهان رفت که درنهایت با نتیجه چهار بریک ، تیم میهمان را با شکست بدرقه کرد.
قوهای سپید پس از کنارگیری بهزاد داداش زاده از سمت سرمربیگری این تیم به مدت سه هفته و بدون حضور سرمربی موفق به کسب سه پیروزی ارزشمند شده و درادامه رقابتها با سکانداری سرمربی برزیلی به مصاف حریفانشان می روند.
شبک ** 6030/7471 **1917

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال