به روز رسانی می شود

شخصیت های کشوری درگذشت فرزند شهید دادمان را تسلیت گفتند

تهران - ایرنا - شخصیت ها و مسئولان کشوری در پیام های جداگانه ای درگذشت فرزند شهید «رحمان دادمان» وزیر راه و ترابری دولت هفتم را تسلیت گفتند. خانواده شهید دادمان نیز در اطلاعیه ای چگونگی مراسم تشییع و ترحیم آن مرحوم را اعلام کردند.

بر اساس این گزارش، «سید حسن هاشمی» وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و «محمدرضا عارف» نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در پیام های جداگانه ای درگذشت «علی دادمان» فرزند شهید «رحمان دادمان» وزیر راه و ترابری دولت هفتم را تسلیت گفتند.
در همین حال، «بیژن نامدار زنگنه» وزیر نفت نیز با حضور در منزل شهید دادمان، درگذشت فرزند برومند وی را به خانواده آن شهید والامقام تسلیت گفت.
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در پیام خود نوشت: با کمال تأسف و تأثر با خبر شدم جوان متعهد و متخلق، مرحوم علی دادمان یادگار ارزشمند برادر جهادگر و دلاور دوران دفاع مقدس، وزیر شهید رحمان دادمان به سوی پدر پر کشید و بعد از چند ماه تحمل درد و رنج ناشی از بیماری سرطان، به ملکوت اعلی پیوست.
این مصیبت جانکاه را به مادر صبور، برادر داغدیده، همسر ایشان، همکار جوانمان خانم دکتر ذاکر تنها فرزندش و نیز دوستان با مرامش که در این ایام سخت همراه و همدرد خانواده و تسکین آلام آن مرحوم بودند، تسلیت و تعزیت عرض می کنم.
در این پیام آمده است: هم زمانی عروج آسمانی این جوان فرهیخته و متعهد با لیالی قدر و سحرگاه رستگاری مولای متقیان و امیر مؤمنان (ع) در ماه مغفرت، ان شاء الله قرینه نسیم برکت و رحمت الهی و بخشایش کامل ربوبی خواهد بود.
«محمدرضا عارف» نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، نیز در پیامی ضایعه درگذشت فرزند شهید رحمان دادمان را به خانواده وی تسلیت گفت.
در پیام عارف ضمن عرض تسلیت این ماتم به خانواده محترم دادمان به ویژه به مادر صبور ایشان، سرکار خانم زهره سادات نظری، برای آن فقید سعید رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان محترم صبر و اجر و سلامتی از خداوند متعال خواستارم.
«علی دادمان» فرزند شهید رحمان دادمان وزیر راه و ترابری دولت هفتم پس از چند ماه مبارزه با بیماری سرطان، سرانجام روز دوشنبه به دیار باقی شتافت.
طبق اعلام خانواده آن مرحوم، مراسم وداع با پیکر آن روانشاد امشب - دوشنبه - ساعت 23 در حسینیه بیت النور نازی آباد به آدرس نازی آباد، خیابان مدائن برگزار می شود.
همچنین مراسم تشییع پیکر آن مرحوم روز سه شنبه - فردا - ساعت 9 صبح از حسینیه بیت الشهدای شاه حسینی، واقع در نیاوران، خیابان شهید باهنر، منظریه یک، به سوی آستان امام زاده علی اکبر چیذر برگزار می شود.
مجلس سوم زنده یاد دادمان نیز پنجشنبه 10 تیر، ساعت 17 تا 18:30 در مسجدالرسول (ص) سعادت آباد واقع در میدان کاج برگزار می شود.
مراسم شب هفت آن مرحوم نیز روز یکشنبه 13 تیر ماه از ساعت 18 تا 19:30 در مسجد نور میدان فاطمی بر پا خواهد بود.

*وزیر دفاع: درگذشت مهندس بسیجی، علی دادمان موجب تاثر فراوان شد
حسین دهقان وزیر دفاع نیز در پیامی درگذشت علی دادمان را تسلیت گفت و نوشت: عروج مهندس بسیجی علی دادمان یادگار ارزشمند شهید مهندس رحمان دادمان در سالروز شهادت مولای متقیان حضرت علی (ع) موجب تأثر فراوان شد.
اینجانب این مصیبت جانکاه را به خانواده مکرم خصوصا همسر و مادر داغدارش تسلیت عرض نموده، برای آن عزیز سفر کرده رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان صبر و شکیبایی مسئلت داریم.
وزیر دفاع در این پیام افزود: علی دادمان مدتها با بیماری سخت و طاقت فرسای سرطان دست به گریبان بود.

* رئیس بسیج جامعه پزشکی: علی دادمان بسیجی فعال و در راه آرمانهای انقلاب بود
علی رئیس زاده، رئیس بسیج جامعه پزشکی نیز درگذشت علی دادمان فرزند شهید رحمان دادمان را تسلیت گفت و در پیام تسلیت خود نوشت: این برادر بصیر و مجاهد چه در دوران دانشجویی در بسیج دانشجویی و چه پس از آن در فعالیتهای موثر و مختلف همواره در راه عمل به آرمانهای انقلاب اسلامی در تبعیت کامل از راه روشن ولایت حضوری انقلابی و جهادی داشت.
رئیس زاده افزود: همزمان با سالروز شهادت جانسوز مولای متقیان علی علیه السلام و در سحرگاه شب قدر روح برادر بسیجی و جهادگرمان علی دادمان به سوی معبودش پرواز کرد و در جوار پدر شهیدش آرام گرفت.
سازمان بسیج جامعه پزشکی این مصیبت جانکاه را به مادر صبور، همسر داغدیده، برادر گرامی و همه دوستان جهادی و بسیجی ایشان تسلیت عرض می کند و علو درجات را از خداوند منان برای روح بلندشان مسئلت دارد.

* دبیرخانه شورای عالی فرهنگ ایثار و شهادت با انتشار پیامی، درگذشت علی دادمان را تسلیت گفت و در این پیام نوشت: درگذشت جوان متعهد و متخلق،مرحوم علی دادمان یادگار ارزشمند برادر جهدگر و دلاور دوران دفاع مقدس، وزیر شهید رحمان دادمان را که در سالروز شهادت مولایش امیرالمومنین به دیار حق شتافت موجب تاثر و تالم فراوان شد.
این پیام می افزاید: این مصیبت جانکاه را به خانواده محترم آن مرحوم به خصوص مادر صبور، برادر داغدیده، همسر ایشان، تنها فرزندش و نیز یادگاران شهدای هشت سال دفاع مقدس که در این ایام سخت همراه و همدرد خانواده و تسکین آلام ایشان بودند، تسلیت و تعزیت می گوییم.

**پیام رئیس بنیاد شهید
معاون رئیس جمهوری و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پیامی درگذشت علی دادمان فرزند شهید رحمان دادمان را تسلیت گفت.
در پیام حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمدعلی شهیدی آمده است : درگذشت این نیروی بسیجی و جوان متعهد و محب اهل بیت (ع) مرحوم «علی دادمان» در سالروز شهادت حضرت علی (ع) موجب تالم و تثر بسیار شد، بی شک روح آن یادگار ارزشمند به روح پر فتوح پدر والامقامش پیوسته است.
اقتصام**7268**1776 **3067**1545 / 3063 / 1200

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال