سکوی جوانان جهان را نشانه گرفته ایم

رئیس فدراسیون وزنه برداری: دلیل تغییر دبیر کم شدن انگیزه بود

تهران - ایرنا - رئیس فدراسیون وزنه برداری گفت: وجود برخی ناهماهنگی ها در رابطه با کارها و انتظاراتی که در انجام فعالیت ها با محوریت دبیر فدراسیون بود و همچنین کم شدن انگیزه ها، موجب تغییر دبیر فدراسیون شد.

علی مرادی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: حسین مقامی دبیر سابق فرد زحمتکشی در وزنه برداری است که ریاست هیات استان قزوین را نیز برعهده دارد و پیشنهاد دادم که به عنوان مشاور به فعالیت خود ادامه دهد و برای اینکه امور مربوط به دبیر انجام شود، محمد ذهتاب که ریاست شورای عالی فنی فدراسیون را برعهده دارد، به عنوان سرپرست دبیری انتخاب شد.
وی ادامه داد: در برخی امور ناهماهنگی وجود داشت و با توجه به انتظاراتی که از فدراسیون وزنه برداری وجود دارد، فعالیت ها باید با محوریت دبیر خیلی خوب عملیاتی شود که انگیزه ها نسبت به گذشته کمتر شده بود.
مرادی در پاسخ به این سئوال که آیا بهتر نبود بعد از المپیک دست به این تغییر می زدید؟ گفت: همین موضوع در رابطه با سرمربی تیم ملی وزنه برداری نیز بود که بعد از روی کار آمدن سرمربی جدید تیم با قدرت بهتری به کار خود ادامه داد و برهمین اساس با توجه اینکه دبیر سابق فدراسیون پیش از این نیز قصد رفتن از فدراسیون را داشت و همچنین ناهماهنگی هایی که در کارها وجود داشت، بنا شد تا دبیر فدراسیون تغییر کند و انتظار داریم بعد از این کارها با جدیت بیشتری دنبال شود.
وی بیان داشت: به هر حال مسئولیتی که به یک فرد داده می شود، باید با شرایط بهتری دنبال شود و انگیزه ها در قبال مسئولیت و کاری که داریم نیز باید تقویت شود.با توجه به این موضوع اطمینان داشته باشید که قهرمانان و روزشکاران ایران در میادین بین المللی کم نخواهند گذاشت.
وی با اشاره به برگزاری پیکارهای قهرمانی جوانان جهان در گرجستان بیان داشت: با توجه به برنامه های فدراسیون برای حمایت از ورزش های پایه، در این مسابقات یکی از سکوهای اول تا سوم را نشانه گرفته ایم.
رئیس فدراسیون وزنه برداری بیان داشت: با تایید شورای عالی فنی تیم جوانان با ترکیب کامل در رقابت های قهرمانی جهان شرکت خواهد کرد و همین عزیزان امید های آینده تیم ملی در المپیک 2020 توکیو خواهند بود.
رقابت های وزنه برداری جوانان جهان در روزهای 3 تا 12 تیرماه در گرجستان برگزار می شود و ملی پوشان کشورمان روز چهارشنبه عازم این مسابقات می شوند.
ورزشی**1067**1379

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال