رقابت های کوپا آمریکا/ پیروزی پرگل آرژانتین برابر بولیوی

تهران - ایرنا - مسابقات فوتبال مرحله گروهی جام ملت های آمریکا موسوم به «کوپاآمریکا» روز چهارشنبه با پیروزی پرگل آرژانتین برابر بولیوی و شیلی برابر پاناما دنبال شد.

بر اساس این گزارش، دو دیدار در گروه «دی» رقابت های کوپا آمریکا برگزار شد که در یکی از آنها تیم ملی فوتبال شیلی با نتیجه 4 بر 2 برابر پاناما به برتری رسید و به مرحله بعد صعود کرد.
در این دیدار ادواردو وارگاس در دقیقه‌های 15 و 43 و الکسیس سانچس 50 و 89 برای شیلی گلزنی کردند. دو گل پاناما را هم میگل کامارگو در دقیقه 5 و ابدیل آرویو در دقیقه 75 وارد دروازه حریف کردند.
در دیدار دیگر این گروه آرژانتین با نتیجه پر گل 3 بر صفر برابر بولیوی به برتری رسید.
شاگردان خراردو مارتینو موفق شدند با سه گل بازی را به سود خود به پایان برسانند تا با 9 امتیاز به عنوان تیم نخست به مرحله یک چهارم نهایی راه پیدا کنند.
گل های آرژانتین را در این دیدار اریک لاملا در دقیقه 13، ازکوییل لاوتزی در دقیقه 15 و ویکتور لئاندرو کوئستا در دقیقه 32 وارد دروازه بولیوی کردند.
لیونل مسی در این دیدار در دقیقه 46 به جای گونسالو ایگواین وارد میدان شد.
در جدول رده بندی گروه 'دی' آرژانتین با 9 امتیاز به عنوان صدرنشین به مرحله یک چهارم نهایی صعود کرد و شیلی هم با 6 امتیاز در رده دوم قرار گرفت و به مرحله بعد راه پیدا کرد.
رقابت‌ های کوپا آمریکا سال 2016 با حضور 16 تیم از کنفدراسیون فوتبال آمریکای جنوبی و کنفدراسیون فوتبال آمریکای شمالی، مرکزی و کارائیب، از 15 خرداد در آمریکا آغاز شده است و تا 7 تیر ماه ادامه دارد.
ورزشی**1210**1545

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال