رئیس هیات ووشوی کیش: کسب بالاترین مدرک جهانی برایم ارزشمند است

تهران - ایرنا - رئیس هیات ووشوی کیش پس از کسب بالاترین مدرک داوری فدراسیون جهانی ووشو، گفت: این موفقیت برایم ارزشمند است و می خواهم تجربیاتم را به خوبی در اختیار جوانان قرار دهم.

«محمدرضا قهاری» که در کنار چند داور دیگر ووشوی ایران موفق به کسب بالاترین مدرک داوری فدراسیون جهانی ووشو شد، در گفت وگو با ایرنا، تصریح کرد: نخستین دوره تغییر قوانین داوری همراه با آزمون ارتقاء داوری ووشو با حضور 238 شرکت کننده از سراسر جهان در چین برگزار شد.
وی افزود: این دوره زیر نظر فدراسیون جهانی ووشو IWUF با حضور مدرسان و اساتید بزرگ دانشگاه ملی پکن انجام شد که طی آن موفق به اخذ درجه ممتاز داوری شدم.
این داور بین المللی ادامه داد: شرکت کنندگان در این دوره آموزشی، طی7 روز متوالی در کلاس های فشرده تئوری و عملی شامل آمادگی جسمانی در مبارزه، اجرای صحیح تکنیک های ضربات مجاز دست و پا، فنون درگیری، اجرای عملی حرکات داوری و ویدیو چک شرکت داشتند.
وی در ادامه با قدردانی از اساتیدش (محمدرضا پورغلامی و مهرداد شیرازی) از مسئولان فدراسیون ووشو نیز در راستای اعزام داوران به دوره فوق تشکر کرد و اظهار داشت:خوشحالم که توانستم حاصل 39سال تلاش در امر ورزش را به ثمر رسانده و دین خود را با انتقال دانش روز به نسل جدید و تربیت آنان ادا کنم.
ورزشی**3783**1379

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال