درخواست فدراسیون فوتبال برای ترویج فرهنگ اسلامی در ماه مبارک رمضان

تهران - ایرنا - کمیته صیانت از لیگ فوتبال ایران روز چهارشنبه در اطلاعیه ای هیات های فوتبال استان ها و شهرها را موظف کرد در ماه مبارک رمضان برای ترویج فرهنگ اسلامی تلاش های بیشتری انجام دهند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان لیگ فوتبال، «علیرضا علیپور» رئیس کمیته صیانت از لیگ فوتبال ایران در این اطلاعیه همچنین از باشگاه های فوتبال کشور خواست حرمت ماه مباک رمضان را بیش از گذشته مورد توجه قرار دهند.
در این اطلاعیه آمدها ست: رمضان ماه رحمت، بخشش، مهربانی و کرامت است. خداوند اکرم و اکرمین و انتهای کرامت است و به فرموده پیامبر اسلام در ماه مبارک رمضان درهای بهشت باز و درهای جهنم بسته است.
کمیته صیانت از لیگ فوتبال ایران در اطلاعیه خود نوشت: ماه مبارک رمضان امسال بین دو فصل مسابقات قرار دارد. بازیکنان و مربیان در حال استراحت هستند و تیم های باشگاهی تمرین ندارند. بنابراین بهتر می توانند از فیض این ماه مبارک برخوردار شوند.
در این اطلاعیه آمده است: همه هیات های فوتبال استان موظف هستند با برنامه ریزی دقیق و مراعات حال روزه داران،‌ مراسمی برای ماه مبارک رمضان داشته باشند.
رئیس کمیته صیانت از لیگ فوتبال گفت: توصیه می شود باشگاه های فوتبال کشور در این ماه با تهیه بسته های فرهنگی، عیادت و سرکشی از جانبازان، حضور پررنگ تر در امور خیریه، شرکت در مراسم مذهبی و برگزاری جشن میلاد امام حسن مجتبی(ع) در ترویج فرهنگ اسلامی بیش از پیش همت کنند.
ورزشی**9029**1545

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال