پس از برگزاری جلسه هماهنگی سرپرستان تیم ها؛

پاروزنان شرکت کننده در کاپ 1 روئینگ آسیا حریفان خود را شناختند

تهران- ایرنا- با برگزاری جلسه هماهنگی سرپرستان تیم ها و انجام قرعه کشی گروه بندی مسابقات کاپ 1 روئینگ آسیا مشخص شد.

به گزارش ایرنا به نقل از فدراسیون قایقرانی، جلسه هماهنگی سرپرستان تیم ها و قرعه کشی مسابقات عصر روز جمعه 14 خردادماه در برج قایقرانی دریاچه آزادی برگزار شد و قایقرانان شرکت کننده در مسابقات حریفان خود را شناختند.
این رقابت ها امروز و فردا 15 و 16 خردادماه در دریاچه آزادی برگزار می شود و پاروزنان در 12 ماده که شامل 6 ماده بانوان و 6 ماده آقایان است در مسافت های 500 و 1000 متر به رقابت می پردازند.
در این رقابت ها علاوه بر کشورمان که در قالب 2 تیم در این رقابت ها شرکت می کند، تیم های کره شمالی، قزاقستان، تایلند، اندونزی، عراق و سنگاپور حضور دارند.
با برگزاری مراسم قرعه کشی گروه بندی قایقرانان در دور مقدماتی مشخص شد.
امروز شنبه و در روز اول مسابقات رقابت های 500 متر و فردا یکشنبه 16 خرداماه مسابقات 1000 متر برگزار می شود.
در روئینگ تکنفره سنگین وزن 500 متر مردان گروه اول صابر نادری و سیاوش سعیدی با نمایندگان قزاقستان، عراق و اندونزی رو به رو می شوند.
در گروه دوم این ماده خشایار عباس آبادی و امیر آقازاده با حریفانی از تایلند و کره شمالی رقابت می کنند.
در روئینگ تکنفره سنگین وزن 500 بانوان گروه اول مبینا موسوی با حریفانی از اندونزی، تایلند و 2 نماینده از قزاقستان مسابقه می دهد.
در گروه دوم این ماده فرحناز عشقی و رویا عباسی و نسترن جوادی با نماینده کره شمالی رو به رو می شوند.
در گروه اول روئینگ تکنفره سبک وزن 500 متر مردان حامد خدری، محمدحسین حقی با نمایندگان اندونزی و کره شمالی رقابت می کنند.
در گروه دوم این ماده امیرحسین محمودپور و علی نقیبی با قایقرانان عراق و تایلند مسابقه می دهند.
در روئینگ تکنفره سبک وزن 500 متر بانوان مریم امیدی پارسا و نازنین ملائی، شیدا دشتی و نازنین رحمانی با نمایندگان تایلند و اندونزی رو به رو می شوند.
در گروه اول در روئینگ تکنفره سنگین وزن 1000 متر مردان حانیه بیداد و پریسا احمدی با حریفانی از اندونزی و تایلند مسابقه می دهند.
در گروه دوم این ماده مریم کرمی و مهسا جاور با 2 نماینده قزاقستان مسابقه خواهند داد.
در روئینگ تکنفره سبک وزن 1000 متر بانوان اسرا جوانمردی، زینب نوروزی، نازنین ملائی و فرحناز ابراهیمی با نمایندگانی از اندونزی و تایلند رقابت می کنند.
در روئینگ تکنفره سبک وزن 1000 متر مردان محمدحسین حقی، امیرحسین محمودپور و حامد خدری با قایقران عراقی مسابقه می دهند.
در گروه دوم این ماده نمایندگان تایلند، اندونزی و کره شمالی رقابت می کنند.
در گروه اول روئینگ تکنفره سنگین وزن 1000 متر مردان مجتبی شجاعی و حمیدرضا چوبداری با حریفانی از قزاقستان، کره شمالی و تایلند مسابقه می دهند.
در گروه دوم این ماده خشایار عباس آبادی و سیاوش سعیدی با نمایندگان اندونزی و عراق رقابت می کنند.
در روئینگ دونفره سنگین وزن 1000 متر مردان میثم جوهری و وحید جوهری و فرزاد کربلائی قلی زاده و فرهاد کربلائی قلی زاده با نمایندگان سنگاپور، اندونزی و 2 تیم از قزقاستان رقابت خواهند کرد.
در روئینگ دونفره سبک وزن 1000 متر بانوان فرحناز ابراهیمی و شکیبا وقوفی و نازنین رحمانی و حمیرا برزگر با حریفانی از قزاقستان، اندونزی، کره شمالی و تایلند مسابقه می دهند.
در روئینگ دونفره سبک وزن 1000 متر مردان محمدحسین حقی و امیرحسین محمودپور و علی نقیبی و علی نیکوخصال با نماینده اندونزی مسابقه می دهند.
در گروه اول روئینگ دونفره سنگین وزن 1000 متر بانوان پریسا احمدی و فرحناز عشقی، مهسا جاور و نازنین ملائی و مریم کرمی و مریم امیدی پارسا با تیم قزاقستان رقابت می کنند.
در گروه دوم این ماده نمایندگان قزاقستان، اندونزی و کره شمالی مسابقه می دهند.
این رقابت ها از صبح فردا 15 خردادماه با برگزاری دور مقدماتی مسافت 500 متر در دریاچه آزادی آغاز خواهد شد.
شبد**1953**1504

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال