وزنه برداری جام فجر؛

رستمی و موسوی در رده های اول و سوم حرکت یک ضرب دسته 85 کیلو گرم

تهران - ایرنا - کیانوش رستمی و سید ایوب موسوی نمایندگان دسته 85 کیلوگرم ایران در رقابت های بین المللی جام فجر در حرکات یک ضرب با 175 و 166 کیلوگرم در رده های اول و سوم قرار گرفتند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایرنا، رقابت های دسته 85 کیلوگرم جام بین المللی فجر از ساعت 18 و 30 دقیقه در تالار وزنه برداری مجموعه ورزشی آزادی آغاز شد و کیانوش رستمی دارنده 2 مدال طلای جهانی در حرکت یک ضرب در ابتدا وزنه 170 کیلوگرمی را بالای سر برد و در حرکت دوم وزنه 176 کیوگرمی را بلند کرد ولی از انجام حرکت سوم انصراف داد و با 176 کیلوگرم در رده نخست قرار گفت.
وی در رقابت های جهانی آمریکا در حرکت یک ضرب وزنه 173 کیلوگرمی را بالای سر برده بود و امروز رکورد خود را سه کیلوگرم افزایش داد.
سید ایوب موسوی وزنه بردار آبادانی تیم ملی نیز که در حدود یک ماه پیش در رقابت های آسیایی تایلند مدال نقره کسب کرده بود، ابتدا وزنه های 160 و 165 کیلوگرم را بالای سر برد، اما نتوانست در حرکت سوم وزنه 169 کیلوگرم را بالای سر ببرد.
وی در رقابت های قهرمانی آسیا در حرکت یک ضرب 158 کیلوگرم را بلند کرده بود که رکورد وی طی یک ماه گذشته افزایش بسیار خوبی داشته است.
آلکسی یوکفین از روسیه نیز با 168 کیلوگرم در رده دوم این دسته در حرکت یک ضرب قرار گرفت. در این گروه 8 وزنه بردار از کشورهای قزاقستان، لهستان، ایتالیا، قطر، ارمنستان، روسیه و ایران حضور داشتند.
ورزشی**9129**1067**1379

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال