گل محمدی: حفظ انگیزه بازیکنان ایرانی برای کسب دو جام سخت است

تهران - ایرنا - سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت: حفظ تمرکز و انگیزه بازیکنان ایرانی برای کسب جام در لیگ و جام باشگاه های آسیا بسیار سخت است.

به گزارش ایرنا، یحیی گل محمدی دوشنبه شب در برنامه تلویزیونی 90 با اشاره به این مطلب افزود: نبود امکانات حرفه ای در باشگاه های ایرانی سبب می شود تا کسب جام در لیگ و آسیا با مشکل مواجه شود و از نظر بدنی و انگیزه بازیکنان را باید به سطحی برسانید که بتوانند در هر دو سو با قدرت حاضر شوند.
وی با بیان اینکه ذوب آهن امسال را به دلیل مصدومیت دو بازیکن تاثیرگذار یعنی مهرداد قنبری و قاسم حدادی فر با بد شانسی آغاز کرد، گفت: در جام باشگاه های آسیا نیز خوب عمل کردیم و در مرحله مقدماتی از نظر امتیازگیری بهترین تیم بودیم و در مرحله حذفی می توانستیم العین را در اصفهان شکت دهیم اما با وجود شایستگی برابر این تیم مغلوب شدیم.
گل محمدی تصریح کرد : عقیده دارم که در یک تیم تنها گرفتن جام قهرمانی مهم نیست بلکه باید ببینیم عملکرد از نظر ساختاری به چه شکل بوده است؛ زمانی که تیم ذوب آهن را تحویل گرفتم در وضعیت خوبی قرار نداشت اما با جذب بازیکنان جوان و برخی تغییرات، حرکت رو به رشدی در این باشگاه به وجود آوردیم.
سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان همچنین درباره دیدار هفته پایانی این تیم برابر استقلال خوزستان گفت: علاوه بر مصدومیت رجب زاده و تبریزی، چهار بازیکن دیگر را در اختیار نداشتیم.
گل محمدی درباره تمدید قرارداد با ذوب آهن گفت: باعث افتخار من است که در این تیم به فعالیت ادامه دهم و در این هفته جلسه ای با مسئولان باشگاه خواهم داشت تا شرایط این تیم را با توجه به حضور در جام باشگاه های آسیا بررسی کنیم.
وی همچنین به وضعیت کاوه رضایی مهاجم تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان اشاره کرد و افزود: قرارداد این بازیکن به همراه دو بازیکن لبنانی به اتمام رسیده است.
شبک**1067**1021** 1064

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال