والیبال انتخابی المپیک؛ لوزانو 16 بازیکن را برای سفر به توکیو انتخاب کرد

تهران - ایرنا - سرمربی تیم ملی والیبال 16 بازیکن را برای سفر به توکیو انتخاب کرد تا در مدت 6 روز اقامت در این شهر، 14 ملی پوش ایران را از بین آنان برای حضور در مسابقات انتخابی المپیک که از هشتم خردادماه آغاز می شود، برگزیند.

به گزارش ایرنا، فرهاد قائمی و شهرام محمودی دو بازیکن تیم ملی والیبال ایران در اردوی برون مرزی فرانسه دچار مصدومیت شدند و سرمربی تیم ملی برای اطمینان بیشتر با 16 بازیکن راهی توکیو می شود تا در صورت برطرف نشدن مصدومیت آنان، برای حضور در رقابت های انتخابی مشکلی نداشته باشد.
تیم ملی والیبال ایران ساعت 22 امشب از طریق فرودگاه امام خمینی (ره) تهران راهی توکیو می شود تا قبل از آغاز رقابت های انتخابی المپیک در دو دیدار تدارکاتی و دوستانه به مصاف چین و لهستان برود.
بر اساس گزارش فدراسیون والیبال، دومین اردوی برون مرزی تیم ملی والیبال از فردا (شنبه) در توکیو پایتخت ژاپن آغاز می شود و به مدت شش روز ادامه خواهد داشت.
تیم ملی والیبال ایران در 6 روز اردوی خود در توکیو ضمن ادامه تمرینات آماده سازی خود در دو دیدار دوستانه و تدارکاتی به مصاف تیم های ملی والیبال چین (دوم خرداد) و لهستان (پنجم خرداد) می رود.
سعید معروف، مهدی مهدوی، شهرام محمودی، امیر غفور، فرهاد قائمی، میلاد عبادی پور، مجتبی میرزاجانپور، حمزه زرینی، سید محمد موسوی، عادل غلامی، آرمین تشکری، مصطفی شریفات، فرهاد ظریف، علیرضا مباشری، محمد جواد معنوی نژاد و مهدی مرندی 16 بازیکن اعزامی تیم ایران به توکیو هستند اما 14 نفر از آنان در مسابقات انتخابی المپیک حضور خواهند داشت.
ملی پوشان کشورمان را امیرخوش خبر به عنوان سرپرست، رائول لوزانو به عنوان سرمربی، خوان سیچلو (دستیار)، محمد رضا تندروان و رحمان محمدی راد (مربی)، آندره اسپر (مربی بدنساز)، نوید مشجری و مهرداد مهرانپور (آنالیزرو)، دکتر سیامک افروزی (فیزیوتراپیست) و کمال سیف (مترجم) همراهی می کنند.
مسابقات انتخابی المپیک 2016 ریو از هشتم خردادماه با حضور هشت تیم ایران، فرانسه، کانادا، لهستان، ونزوئلا، چین، استرالیا و ژاپن (میزبان) در توکیو آغاز می شود.
ورزشی(1)**1379

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال