برانکو: امیدوارم تیم ملی والیبال ایران المپیکی شود

تهران - ایرنا- سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تهران با حضور در مراسم بدرقه تیم ملی والیبال ایران ابراز امیدواری کرد که این تیم جواز حضور در بازی های المپیک 2016 را به دست آورد.

به گزارش ایرنا، «برانکو ایوانکوویچ» در حاشیه مراسم بدرقه تیم ملی والیبال ایران که چهارشنبه شب در هتل المپیک برگزار شد در گفت وگو با خبرنگاران، اظهار کرد: از حضور در این چنین مراسمی خوشحالی هستم و باید پیشرفت چشمگیر والیبال ایران در سال های اخیر را تبریک بگویم.
وی افزود: هر زمان که در ایران بوده ام، اخبار تیم ملی والیبال را دنبال کرده ام و دوستانی در این رشته دارم که به طور کامل اخبار و نتایج را به اطلاعم می رسانند. با این حال بسیار متاسفم که به دلیل کمبود وقت نتوانستم مسابقات والیبال ایران را از نزدیک تماشا کنم.
برانکو ، والیبال را ورزشی جذاب و خانوادگی توصیف کرد و بیان داشت: متاسفاته فوتبال ایران موفق به حضور در المپیک نشد و امیدوارم والیبال به این موفقیت بزرگ برسد.انتظار دارم تیم ایران در توکیو نتایج خوبی را رقم زده تا آینده خوبی را برای این رشته ترسیم کند.
وی در خصوص مقایسه فوتبال و والیبال گفت : فوتبال ورزشی است که مخاطب زیادی دارد، با این حال در بین بازیکنان و کادر فنی پرسپولیس علاقه مندان زیادی به والیبال وجود دارد. البته معتقدم والیبال در کشور شما طرفداران خیلی زیادی پیدا کرده است.
مراسم بدرقه تیم ملی والیبال ایران به منظور حضور در مسابقات انتخابی المپیک چهارشنبه شب با حضور محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان، نصراله سجادی معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش، کیومرث هاشمی رئیس کمیته ملی المپیک، برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس، هادی ساعی دارنده دو مدال طلای المپیک در رشته تکواندو، اهالی ورزش و خانواده والیبال ایران در هتل المپیک برگزار شد.
مسابقات انتخابی المپیک در رشته والیبال از روز هشتم خردادماه در شهر توکیو ژاپن آغاز می شود.
شبک **ورزشی**3783**1379** 1917

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال