بازداشت یکی از کارکنان شهرداری زرند

کرمان - ایرنا - دادستان عمومی و انقلاب شهرستان زرند از توابع استان کرمان گفت: یکی از کارکنان شهرداری زرند به اتهام تحصیل مال از طریق نامشروع و اختلاس بازداشت شد.

به گزارش روز یکشنبه روابط عمومی دادگستری استان کرمان، سید مهدی قویدل اظهار کرد: پس از دستگیری یکی از اعضای شورای شهر این شهرستان و در راستای نظارت بر ادارات و حسب گزارش بازرسی کل استان کرمان در خصوص اتهام یکی از کارکنان شهرداری زرند به تحصیل مال از طریق نامشروع و اختلاس این پرونده تشکیل شده است.
وی افزود: با توجه به نوع جرم ارتکابی و ضرورت صدور قرار بازداشت موقت در جرایم مهم از جمله اختلاس، متهم در تاریخ 21 اردیبهشت ماه جاری با صدور قرار بازداشت موقت روانه زندان شد.
دادستان زرند بیان کرد: این پرونده به شعبه اول بازپرسی ارجاع شد و تحقیقات بیشتر در خصوص موضوع ادامه دارد.
وی گفت: هفته گذشته نیز کارمند یکی از موسسات مالی شهرستان زرند به اتهام تحصیل مال از طریق نامشروع روانه زندان شده است.
دادستان زرند پانزدهم اردیبهشت امسال از دستگیری یکی از اعضای شورای اسلامی شهر زرند به اتهام اختلاس و مداخله در معاملات دولتی خبر داده بود.
وی افزود: براساس گزارش سازمان بازرسی کل کشور و استان کرمان و تحقیقات انجام شده، آقای (ر.ه) عضو شورای شهر شهرستان زرند به اتهام اختلاس و مداخله در معاملات دولتی با قرار بازداشت موقت روانه زندان شده است.
قویدل بیان کرد: یکی از پرسنل شهرداری زرند نیز در این رابطه به اتهام اختلاس، خیانت در امانت و مداخله در معاملات دولتی به دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان زرند احضار شده است.
مرکز شهرستان زرند در 75 کیلومتری شمال کرمان است
7429/3028/1042

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال