همزمان با اعلام هلاکت 14انتحاری،

حیدر العبادی: آزادی فلوجه نزدیک است

بغداد-ایرنا- بعد از اعلام هلاکت یک گروه انتحاری متشکل از 14 تن از عناصر وابسته به گروه تروریستی داعش در منطقه «عامریه» در 23 کیلومتری جنوب فلوجه، نخست وزیر عراق روز شنبه از نزدیک شدن زمان آزادسازی شهر فلوجه خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، دفتر نخست وزیری عراق در بیانیه ای امروز اعلام کرد که
«حیدر العبادی» در نشستی با جمعی از جوانان عراق در بغداد گفت که نیروهای امنیتی عراق برای آزادسازی فلوجه از تصرف داعش آماده می شوند.
وی ادامه داد که باندهای تروریستی همچنان چالش امنیتی عراق هستند و با نزدیک شدن زمان آزادسازی موصل و آماده شدن نیروهای عراقی برای آزادی فلوجه، تروریست های داعش می خواهند با دست زدن به انفجارها این پیروزی ها را تحت الشعاع قرار بدهند.
همزمان با این اظهارات، «راجع العیفان» عضو کمیته امنیتی در شورای استان الانبار امروز اعلام کرد که نیروهای عراقی بامداد امروز 14 عنصر انتحاری داعش را که قصد حمله به منطقه عامریه در جنوب فلوجه داشتند به هلاکت رساندند.
در همین راستا، فرمانده عملیات امنیت الانبار نیز تاکید کرد که عملیات پاکسازی عامریه فلوجه از وجود تروریست های انتخاری که قصد هجوم به نیروهای عراقی در این منطقه داشتند با موفقیت به انجام رسید.
سرلشکر «اسماعیل المحلاوی» در اظهاراتی خبری که در رسانه های عراق منتشر شد افزود که نیروهای مشترک نظامی و عشایری، تیم انتحاری را متلاشی کرده و در حال حاضر اوضاع در عامریه تحت کنترل نیروهای عراقی است.
پیشتر بخش تبلیغات جنگ تشکیلات مردمی الحشد الشعبی، در روز جمعه گذشته از به هلاکت رساندن 34 عنصر داعشی در استان الانبار بر اثر حملات هوایی عراق خبر داده بود.
خاورم *4*353*1770*1144

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال