کشتی گیران آزادکار جوان ایران در تورنمنت باکو، دوم شدند

باکو - ایرنا - کشتی گیران آزادکارجوان ایران روز جمعه در رقابت های بین المللی جام فدراسیون کشتی آذربایجان با کسب سه مدال طلا، دو نقره و سه برنز با 64 امتیاز مقام دوم این رقابت ها را به خود اختصاص دادند.

علی رضا گودرزی آزادکار وزن 50 کیلوگرم کشورمان در فینال در برابر علی عباس رضازاده از جمهوری آذربایجان حاضر شد ولی نتوانست در این مسابقه موفق شود و با امتیاز 13 بر 11 مغلوب و به دریافت مدال نقره بسنده کرد.
پیمان بیابانی عضو تیم ملی کشورمان در وزن 60 کیلوگرم در فینال گادیسا گریا از جمهوری آذربایجان را با امتیاز 7 بر 0 شکست داد و به پیروزی درخشان دست یافت .
در این وزن همچنین مهدی نیازی آزادکار کشورمان در رقابت برای کسب مدال برنز گئورگی پاسیکاشویلی از گرجستان را با امتیاز 10 بر 0 شکست داد و صاحب مدال برنز شد.
در رقابت مرحله فینال کشتی گیران وزن 84 کیلوگرم کامران قاسم پور در برابر زائور برادزه حریف گرجستانی خود حاضر شد و با امتیاز 11 بر 0 به پیروزی درخشان دست یافت و مدال طلای این فینال را از آن خود کرد .
همچنین امیررضا امیری آزادکار وزن 120 کیلوگرم ایران علی محمد آلیخمواف را با امتیاز 5 بر 0 شکست داد و سومین مدال طلا را نصیب کشورمان کرد.
با توجه به این که در رقابتهای کشتی آزاد وزن 96 کیلوگرم درمجموع سه کشتی گیر حضور داشتند، نتایج رقابتها در این وزن قبل از ظهر امروز مشخص شده و بر اساس آن حسین شهبازی عضو تیم ملی کشورمان با کسب مقام دوم مدال نقره را از آن خود کرد.
همچنین در مسابقه کسب مدال برنز در وزن 55 کیلوگرم خیرالله قهرمانی آزادکار کشورمان کنعان آقامالی اف از جمهوری آذربایجان را با نتیجه 14 بر 11 شکست داد.
در رقابت برای کسب مدال برنز در وزن 74 کیلوگرم نیز احمد بذری؛ نیکا کنتچادزه از گرجستان را با امتیاز 9بر 1 شکست داد و صاحب مدال برنز شد.
مسابقات کشتی آزادجوانان روزجمعه و در آخرین روز تورنمنت بین المللی کشتی فرنگی و آزاد نوجوانان و جوانان جام فدراسیون کشتی آذربایجان با حضور 89 آزادکار جوان از 11 کشور برگزار شد.
در این رقابتها تیم ملی کشتی آزاد جوانان جمهوری آذربایجان با 73 امتیاز اول، تیم ملی گرجستان نیز با 64 امتیاز سوم شدند.
خاورم **337**1565

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال