اظهارنظر یک نامزد پست ریاست فدراسیون فوتبال در مورد «کی روش»

تهران - ایرنا - یک نامزد احراز پست ریاست فدراسیون فوتبال، گفت: چنانچه در مجمع انتخاباتی به پیروزی دست یابم، «کارلوس کی روش» به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال ایران به کار خود ادامه خواهد داد.

«عزیزالله محمدی» روز سه شنبه در حاشیه آیین بزرگداشت مرحوم «مهرداد اولادی» بازیکن تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در تهران در گفت وگو با خبرنگاران گفت: کی روش تا پایان جام جهانی 2018 با فدراسیون قرارداد دارد و بعد از جام ملت های آسیا در استرالیا نیز عملکرد مناسبی از خود به جای گذاشته است.
وی با اشاره به اینکه «کی روش» تیم ملی فوتبال ایران را به سوی جوانگرایی سوق داده است، گفت: بها دادن به بازیکنانی چون سعید عزت الهی و علیرضا جهانبخش از اقدامات این مربی تلقی می شود و لازم است ادامه کار نیز به عهده خود وی باشد.
عزیزمحمدی ادامه داد: باید کی روش و مسوولان فدراسیون در چارچوب وظایف محوله کارها را پیش ببرند و اگر رئیس فدراسیون باشم، این مربی پرتغالی قطعا به کار خود ادامه خواهد داد و در راستای وظایف فنی با حمایت فدراسیون، صحبت خواهد کرد.
این مدیر فوتبالی در باره آغار به کار مرکز پزشکی فوتبال ایران گفت: این مرکز می تواند بازیکنان را قبل از حضور در رقابت های مختلف و در حین برگزاری دیدارها، از نظر آسیب شناسی ورزشی مورد بررسی قرار دهد تا مشکلی برای آنها ایجاد نشود.
وی در خصوص صحبت های مصطفی آجورلو و مهدی تاج دیگر نامزدهای احراز پست ریاست فدراسیون فوتبال که اعلام کردند، اقدامات لازم را برای رئیس شدن انجام داده اند، گفت: نظرشان محترم است، اما من در مدت زمان چهار سال که در لیگ برتر فوتبال به عنوان رئیس فعالیت می کردم، نظم و انضباط را به لیگ تزریق کردم. حضور داور ایرانی در شهرآورد پایتخت و انجام رقابت ها در ساعت هشت شب از دستاوردهای مثبتم در لیگ بوده است.
وی افزود: در انتخابات گذشته رای نیاوردم و امیدوارم امسال با حضور تاثیرگذار خود سبب تحولات اساسی در فوتبال ملی و باشگاهی شوم. سعی می کنم در برنامه های خود برای درآمدزایی باشگاه ها، اقدامات خوبی داشته باشم تا باشگاه ها روی پای خود بایستند تا برای سفر به شهرهای دیگر با مشکل بی پولی برای خرید بلیت مواجه نشوند.
ورزشی**3783**9029**1545

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال