ليگ برترفوتبال؛

تلخ ترین برد ملوان در غیاب اولادی برابر سایپا رقم خورد

انزلی-ایرنا- بازیکنان تیم فوتبال ملوان پس از پانزده هفته ناکامی در لیگ برتر امروز(جمعه)‌ و درآغاز هفته بیست و هفتم لیگ برتر برابر سایپا به تلخ ترین پیروزی خود درلیگ پانزدهم دست پیدا کردند.

به گزارش ایرنا؛ در این دیدار که در ورزشگاه تختی انزلی برگزار شد، شاگردان محمد احمد زاده با نتیجه 3 بر دو برابر شاگردان مجید جلالی به پیروزی رسیدند، اما این برد بدون اولادی برای آنها مزه نداشت و با تلخکامی زمین بازی را ترک کردند.
در این دیدار، مازیار زارع در دقیقه 6 ، محمد حسن کنعانی زادگان دردقیقه 25 و جلال رافخایی دردقیقه 34 و از روی نقطه پنالتی برای تیم ملوان گلزنی کردند.
همچنین هر دو گل تیم سایپا را غلامرضا رضایی در دقایق 11 و 79 به ثمر رساند که البته ثمری برای این تیم نداشت و آنها در نهایت مغلوب تیم ملوان شدند.
دیدار تیم های ملوان و سایپا ساعت 17:30 در ورزشگاه تختی انزلی آغاز شد. بازیکنان ملوان به دلیل درگذشت مهرداد اولادی امروز و برخلاف دیدارهای قبلی که از لباس سفید و آبی استفاده می کردند، لباس تیره برتن کرده و مقابل تیم سایپا صف آرایی کردند.
شاگردان محمد احمدزاده و درحالی که هواداران حاضر در ورزشگاه تختی بندرانزلی همچنان در شوک درگذشت مهرداد اولادی بازیکن جوان این تیم بودند، خیلی زود به گل رسیدند.
مازیار زارع در دقیقه شش دروازه تیم سایپا را باز کرد و خوشحالی را به اردوی ملوان آورد، اما این گل زیاد هم دوام نیاورد و غلامرضا رضایی در دقیقه 11 گل تساوی تیم سایپا را درون دروازه حریف جای داد و بازی را به تساوی کشاند.
در ادامه توپ بیشتر درمیانه میدان در جریان بود و بازیکنان دو تیم سعی در حفظ آن و کنترل بازی را داشتند، اما این روند هم زیاد به طول نینجامید و بازیکنان ملوان گل دوم خود را توسط محمد حسن کنعانی زادگان دردقیقه 25 به ثمر رساندند و این تیم بار دیگر از حریف پیش افتاد.
روند برتری های ملوان همچنان ادامه یافت و دردقیقه 33 اشکان خورشیدی به سود این تیم اعلام ضربه پنالتی کرد و جلال رافخایی مهاجم ملوان پشت این ضربه قرار گرفت و سومین گل تیمش را درون دروازه سایپا جای داد.
نیمه نخست این دیدار با همین نتیجه به پایان رسید و بازیکنان به رختکن رفتند. در نیمه دوم اتفاق قابل توجهی رخ نداد و بیشتر توپ در میانه میدان در جریان بود، اما این پایان کار نبود و غلامرضا رضایی در دقیقه 79 یک بار دیگر دروازه حریف را باز کرد، تا بازی با نتیجه 3 بر 2 به سود ملوان به پایان برسد.
تیم ملوان با این برد 26 امتیازی شد، اما همچنان دررده سیزدهم جدول لیگ برتر باقی ماند. شاگردان جلالی نیز با 36 امتیاز در رده نهم قرارگرفتند.
قضاوت این دیدار برعهده اشکان خورشیدی بود. او در این دیدار به علی قلی زاده، حامد شیری و حامد فلاح زاده بازیکنان تیم سایپا و محمد ستاری بازیکن تیم ملوان به دلیل خطا برروی بازیکن حریف کارت زرد نشان داد و آنان را جریمه کرد.
بازیکنان تیم سایپا پس از برتری 2 بر یک خود درهفته بیست و یکم برابر تیم سپاهان، دیگر برابرهیچ تیمی در لیگ برترنتوانستند سه امتیازرا کسب کنند و این بار نیز ناکام ماندند و یازدهمین شکست خود را تجربه کردند.
آخرین برد تیم ملوان نیز به هفته یازدهم باز می گردد. بازیکنان این تیم در پانزدهمین دوره رقابت های لیگ برتر و درهفته های اول، سوم، ششم و یازدهم به ترتیب برابر تیم ذوب آهن، استقلال اهواز، راه آهن یزدان فولاد به پیروزی رسیدند و امروز پنجمین برد خود را در غیاب مهرداد اولادی ثبت کردند.
آنها در دیداررفت برابر تیم سایپا با نتیجه 2 بر یک مغلوب شده بودند.
**پیش از برگزاری این دیدار و به منظور گرامی داشت یاد و خاطره مرحوم مهرداد اولادی مراسم وی‍ژه روضه خوانی برگزار شد.
**بازیکنان دو تیم ملوان و سایپا قبل از شروع این دیدار در جایگاه وی‍ژه حاضر شده و درگذشت اولادی را تسلیت گفته و در مراسمی که به همین منظور برگزار شد، شرکت کردند.
ترکیب تیم ملوان:
حسین حسینی، عزت پورقاز، حسین کنعانی، محمدستاری، حسین ماهینی، صادق محرمی، محمد آبشک، پژمان نوری، مازیار زارع، رضا درویشی و جلال رافخایی.
ترکیب تیم سایپا:
حامد فلاح زاده، علی شجاعی، محمد سلطانی مهر، مجید ایوبی، ابراهیم صادقی، غلامرضا رضایی، علی قلی زاده، ابراهیم شکوری، ماهان رحمانی، حامد شیری و مهدی ترابی.
ورزشی.**9144**1584

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال