از موسيقي تا نقاشي؛

لوریس چکناواریان نمایشگاه نقاشی برپا کرد

تهران- ایرنا- نمایشگاه 50 تابلو نقاشی با تکنیک اکریلیک با عنوان موسیقی روی بوم لوریس چکناواریان آهنگساز و رهبر ارکستر از دوشنبه 30 فروردین ماه جاری در نگارخانه استاد ممیز خانه هنرمندان ایران گشایش می یابد.

به گزارش خبرنگار هنرهای تجسمی ایرنا، چکناواریان روز شنبه در نشست خبری این نمایشگاه گفت: هنرها همه به هم وابسته بوده و از یک خانواده هستند و در نمایشگاه نقاشی ام صداهایی را که در ذهنم بوده تبدیل به رنگ آمیزی کرده ام.
وی گفت: همه هنرها به هم وابسته هستند و نیازی نیست تخصصی برای همه رشته ها داشته باشید، اگر یک هنر را حرفه ای بلد باشید می توانید بین سایر هنرها ارتباط برقرار کنید.
این آهنگساز ادامه داد: در نمایشگاه نقاشی با عنوان موسیقی روی بوم سعی کرده ام صداهایی را که در ذهنم از موسیقی است را به تصویر بکشم و رنگ آمیزی کنم و تا کنون 100 تابلوی نقاشی از موسیقی را روی بوم به تصویر کشیده ام.
وی افزود:در این نمایشگاه 50 تابلو با تکنیک اکریلیک در اندازه های یک در یک و نیم به نمایش در آمده و صفحه هایی را که تا کنون ضبط کرده ام نقاشی کرده ام.
چکناواریان بیان داشت: از کودکی علاقه خاصی به رنگ ها داشتم و سال ها تحت تاثیر نقاشی بودم و گفتم همان گونه که رنگ ها را به صدا در می آوریم صداها را می توان به رنگ در آورد.
وی گفت: زندگی برای خنده است و گریه هم هست اما من سعی می کنم قسمت خوش و قشنگ زندگی را نشان دهم.
نمایشگاه نقاشی ‌های لوریس چکناواریان با نمایش فیلم از این هنرمند دوشنبه 30 فروردین ساعت 17 در نگارخانه استاد ممیز خانه‌ هنرمندان ایران افتتاح و تا 5 اردیبهشت ماه ادامه دارد.
فراهنگ**9338**1569

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال