انتصاب دبیر دومین جشن انجمن عکاسان سینمای ایران

تهران- ایرنا- رئیس انجمن عکاسان سینمای ایران دبیر دومین جشن عکاسان سینمای ایران شد.

به گزارش روز شنبه گروه فرهنگی ایرنا از روابط عمومی انجمن عکاسان سینمای ایران، علی نیک رفتار رئیس انجمن عکاسان سینمای ایران از طرف شورای سیاستگزاری این جشن متشکل از شهاب الدین عادل، حافظ احمدی، نادر فوقانی و بهرنگ دزفولی زاده به عنوان دبیر دومین جشن عکاسان سینمای ایران انتخاب شد.
همچنین از سوی دبیر جشن، محمد مهدی دل خواسته نیز به عنوان دبیر اجرایی و حسن شجاعی به عنوان دبیر مسابقه عکس انتخاب شده اند.
همکاران و عکاسان سینما برای دیدن فراخوان مسابقه می توانند به سایت رسمی انجمن عکاسان سینمای ایران به نشانی www.irssp.ir مراجعه کنند.
شرکت برای همه عکاسان سینمای ایران ( عضو انجمن و غیر عضو) آزاد است وعکس فیلمهای سینمایی تولید و یا اکران سال 1394 شرایط حضوردراین مسابقه را دارند.
آخرین مهلت ارسال عکس های سینمایی به دبیرخانه جشن 31 فروردین ماه 1395 در نظر گرفته شده است و شرکت کنندگان می‌توانند تا این زمان آثار خود را به خانه سینمای شماره دو به آدرس وصال شیراز، نرسیده به چهار راه طالقانی، پلاک 28- از ساعت 13 الی 19 به دبیر این بخش تحویل دهند.
دومین جشن انجمن عکاسان سینمای ایران 23 اردیبهشت ماه در باغ موزه قصر برگزار خواهد شد.
ضمنا فعالیت اعضای اجرایی جشن از مدتی قبل در ستاد دومین جشن عکاسان سینمای ایران آغاز شده است و با توجه به دارا بودن شرایط حضور آنها در مسابقه، به دلیل بر عهده گرفتن فعالیتهای اجرایی در بخش های مختلف، تنها در بخش جنبی این رویداد شرکت می کنند.
فراهنگ**9246**1569

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال