مدیرعامل ملوان:ورزشگاه تختی انزلی ظرفیت هواداران پرشور را ندارد

تهران - ایرنا- مدیرعامل باشگاه ملوان بندرانزلی معتقد است که ورزشگاه تختی انزلی با گنجایش 9 هزار نفری، نمی تواند میزبان خوبی برای دیدارهای خانگی و حساس تیم پرطرفدار ملوان باشد.

مسعود رضائیان بامداد سه شنبه در گفت وگو با برنامه ورزشی 90، تصریح کرد: در این فصل اتفاقات زیادی رخ داد که سبب شد تیم ما از سوی داوری آسیب ببیند و ادامه این مساله موجب پرخاشگری و عصبانیت بازیکنان شده است.
وی در مورد درگیری هواداران ملوان و پرسپولیس در دیدار روز شنبه و گرفتار شدن بازیکنان میهمان در رختکن، گفت: استادیوم تختی انزلی با گنجایش 8 تا 9 هزار نفری در این دیدار بیش از 15 هزار نفر را در خود جای داد و فضای کوچک آن سبب شد تا مجبور باشیم در بازی حساس، تیم های میهمان را در رختکن نگه داریم تا ورزشگا خالی شود.
مدیرعامل ملوان عنوان کرد: در شهری که همه عاشق فوتبال هستند و ملوان حدود 50 سال است که برای فوتبال ایران بازیکن سازی می کند، چرا نباید یک ورزشگاه خوب داشته باشیم، اما در شهرهایی که حتی تیمی در لیگ دسته سوم هم ندارند، ورزشگاه جدید ساخته می شود.
وی در پاسخ به این سوال که آیا به هواداران پرسپولیس و خودروهای آنان در ورزشگاه تختی انزلی آسیب وارد شد، خسارتی داده می شود؟ گفت: باشگاه ملوان وظیفه ای برای پرداخت خسارت آنان ندارد.
رضائیان در مورد مشکلات مالی متعدد باشگاه ملوان اظهار کرد: خیلی ها کمک کردند تا تیم ملوان سرپا بماند. تلاش می کنیم تا تیم در لیگ برتر بماند و باید برای فصل آینده فکری کنیم، چراکه با این وضعیت نمی شود کاری از پیش برد.
وی در مورد جذب محمد احمدزاده سرمربی پیشین شهرداری اردبیل برای هدایت ملوان و شکایت این تیم اردبیلی، گفت: این مربی استعفای خود را به باشگاه شهرداری تقدیم کرد و مربی قبلی شهرداری نیز همین گونه جدا شد و فکر نمی کنم مشکلی وجود داشته باشد.
مدیرعامل ملوان با تاکید براینکه نمی تواند خیلی از مسائل را بازگو کند، افزود: مطمئن باشید ایشان با جلب رضایت مسئولان شهرداری اردبیل به ملوان آمده است.
شبس*ورزشی**3783**1613

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال