ویسی: طالب لو فرصت صدرنشینی را از استقلال خوزستان گرفت

اهواز - ایرنا - سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: وحید طالب لو دروازه بان استقلال تهران با عملکرد خوب خود در چهارچوب دروازه فرصت صدرنشینی را از استقلال خوزستان گرفت.

به گزارش یکشنبه شب ایرنا عبدالله ویسی سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان در نشست خبری پس از دیدار تیمش مقابل استقلال تهران افزود: بازی زیبا و تماشاگر پسندی را از هر دو تیم شاهد بودیم. تیم ما نیز اگر از فرصت های خود به خوبی استفاده می کرد، می توانست پیروز این میدان باشد اما وحید طالب لو با شایستگی کامل مانع این اتفاق شد و در غیاب مهدی رحمتی که او نیز یکی از بهترین گلر های فعلی ایران است، برای جلوگیری از شکست استقلال تهران خیلی خوب ظاهر شد.
وی در پاسخ به این سوال که به نظر می رسید بازیکنان استقلال خوزستان در این دیدار خسته بودند، بیان داشت: این حرف را قبول ندارم زیرا بازیکنانم با تمام توان خود در زمین بازی کردند و اگر کمی خوش شانس بودیم، می توانستیم پیروز این رقابت باشیم.
ویسی درباره عملکرد آبی پوشان پایتخت نیز گفت: استقلال تهران در غیاب 3 بازیکن اصلی خود بسیار شاداب و حرفه ای بازی کرد که نشان دهنده جایگاه و موقعیت مهم این تیم بزرگ در فوتبال کشور است.
ورزشی(2)**9029**7152**1917

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال