کمالوند: رویارویی گسترش فولاد و ذوب آهن سراسر تاکتیکی خواهد بود

تبریز- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز گفت: تقابل این تیم با ذوب آهن اصفهان از هفته بیست و چهارم لیگ برتر باشگاه های کشور، سراسر تاکتیکی و جذاب خواهد بود.

«فراز کمالوند» روز چهارشنبه در نشست خبری پیش از بازی با ذوب آهن، با اشاره به اینکه این تیم ها به لحاظ فنی از تیم های برتر لیگ هستند، اظهار کرد: هر دو تیم فوتبالی مبتنی بر حرکات تاکتیکی و حفظ توپ ارایه می کنند که این امر بدون تردید سبب جذابیت، زیبائی و تماشاگر پسند شدن بازی خواهد شد که هواداران حاضر در ورزشگاه از تماشای چنین دیداری لذت می برند.
وی از تیم ذوب آهن به عنوان تیم برزگ که کادرفنی کاربلد و مجربی دارد، نام برد و افزود: بازی در برابر چنین تیمی برای ما بسیار دشوار است، اما با آنالیزی که روی تیم حریف کرده ایم، تلاش می کنیم تا با حداکثر امتیازات زمین بازی را ترک کنیم.
کمالوند با اشاره به اینکه رویارویی با ذوب آهن برای گسترش فولاد در آغاز مجدد لیگ برتر بسیار سخت است، گفت: جایگاه این تیم در لیگ برتر، رسیدن به فینال جام حذفی و شکست ناپذیری آنها در لیگ قهرمانان آسیا نشان دهنده قدرت تاکتیکی و فنی و البته روحی و روانی آنها است.
وی داشتن خط هافبک و مهاجمان قدرتمند را از نقاط قوت برجسته تیم ذوب آهن بیان کرد و افزود: ما نیز با توجه به ارایه بازی های منسجم و تاکتیکی در هفته های اخیر به هماهنگی مناسبی در خطوط سه گانه رسیده ایم و اطمینان دارم ارایه کننده بازی خوب و جذاب مقابل حریف خود خواهیم بود.
سرمربی گسترش فولاد تبریز از مصدومیت محمذ نصرتی مدافع تیم خود خبر داد و گفت: این بازیکن در جریان بازی تدارکاتی از ناحیه پا دچار آسیب شدیدی شد و تا پایان فصل نمی تواند بازی کند، ضمن اینکه داریوش شجاعیان هافبک ملی پوش خود را نیز به دلیل محرومیت در اختیار نداریم.
کمالوند ابراز امیدواری کرد بازیکنان جایگزین بتوانند جای خالی نفرات اصلی در بازی مقابل ذوب آهن را به خوبی پر کنند.
وی از هواداران فوتبال آذربایجان درخواست کرد تا با حضور پرتعداد خود در ورزشگاه اختصاصی گسترش فولاد، این تیم را در بازی فردا (پنجشنبه) مورد حمایت و تشویق های خود قرار دهند تا نماینده آذربایجان در لیگ برتر بتواند با کسب یک نتیجه مطلوب جایگاه خود را در نیمه بالای جدول حفظ و تثبیت کند.
کمالوند، تماشاگران را سرمایه های اصلی فوتبال تبریز دانست و اظهار کرد: در حال حاضر هر دو تیم تراکتورسازی و گسترش فولاد در لیگ برتر و همچنین ماشین سازی در لیگ دسته اول باشگاه های کشور به شدت نیازمند پشتیبانی هواداران هستند، تا با کسب نتایج درخشان در لیگ ها بتوانند از نام و اعتبار فوتبال آذربایجان به خوبی دفاع کنند.
دیدار تیم های گسترش فولاد و ذوب آهن فردا (پنجشنبه) راس ساعت 15 و 30 دقیقه در ورزشگاه بنیان دیزیل برگزار می شود.
گسترش فولاد با 31 امتیاز در رده هشتم و ذوب آهن با 38 امتیاز در رده چهارم جدول رده بندی لیگ برتر قرار دارند.
یحیی گل محمدی سرمربی تیم ذوب آهن اصفهان به دلیل تاخیر در پرواز به تبریز به کنفرانس خبری قبل از بازی نرسید.
شبس*/518/3038*1613

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال