فریدون خوشنود و معرفی استعدادهای جوان موسیقی

تهران- ایرنا- فریدون خوشنود، آهنگساز سرشناس موسیقی ایران، از معرفی خواننده یی تازه برای موسیقی سنتی، در سال 95 خبر داد.

به گزارش روز چهارشنبهٔ خبرنگار موسیقی ایرنا، فریدون خوشنود، آهنگساز نامی موسیقی پاپ، تلفیقی و گاه سنتی ایران، در گفتگو با خبرنگار موسیقی ایرنا، از برنامه های آیندهٔ خود سخن گفت.
خوشنود در این باره گفت: جدا از محمد حشمتی که همواره کار کردن با او جزو برنامه های کاری من بوده، قرار است با یک خوانندهٔ بسیار خوب و خوش صدای موسیقی سنتی کار کنم. وی خواننده یی تازه است که امیدوارم بتوانم وی و صدایش را در سال 95 به جامعه معرفی کنم.
آهنگساز آلبوم شکوه عشق گفت: تصمیم دارم فراخوانی را به صورت گسترده اطلاع رسانی کنم با این عنوان که شرکت بنده، شرکت «پنج برگ هنر»، کسانی را که خواننده، آهنگساز و ترانه سرا هستند، برای تولید اثر حمایت خواهد کند.
وی افزود: علاقه مندم این کار را آغاز کنم تا جوانان خوب و با استعداد را جمع آوری کنم و بتوانم از این طریق، کاری خوب را در موسیقی پاپ، تلفیقی یا سنتی به مخاطبان عرضه کنم.
فریدون خوشنود در پاسخ به پرسش خبرنگار ایرنا مبنی بر ادامهٔ همکاری با علیرضا افتخاری، گفت: کاری را با آقای افتخاری آغاز کردیم که متأسفانه متوقف شد. چهار آهنگ آن ضبط و آماده شد، اما دارم صبر می کنم که ان شاءالله با بهتر شدن روحیه و حال و هوای آقای افتخاری، بتوانیم با صدای زیبا و مخملین آقای افتخاری، کاری زیبا و متفاوت را تقدیم علاقه مندان موسیقی کنیم.
این آهنگساز که آلبوم «عاشقا سلام، عاشقا درود» را با صدای علیرضا افتخاری، هفت سال پیش در چنین روزهایی منتشر کرد، دربارهٔ تصنیف سومِ آن آلبوم (تصنیف «شور مستی») که تصنیفی سنتی و در مایهٔ سه گاه است، گفت: این آهنگ، بسیار زیبا است و با صدای آقای افتخاری هم بسیار هماهنگ است، اما مدیریت وقت مرکز موسیقی سازمان صداو سیما با آن مخالفت کرد و گفت بسیار غلیظ و دههٔ پنجاهی است! و با همین استدلال نیز هیچ گاه آن را از صدا و سیما پخش نکردند و همین موجب دلسردی ما از پی گرفتن آن دست کارها شد.
فریدون خوشنود، آهنگساز موسیقی پاپ و تلفیقی و گاه سنتی، سابقهٔ شاگردی استاد حشمت سنجری را در کارنامهٔ خود دارا است. وی پس از انقلاب تا کنون آلبوم های بسیاری را با صدای علیرضا افتخاری و محمد حشمتی منتشر کرده است.
فراهنگ**3067**1569

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال