لیگ قهرمانان آسیا؛

گل محمدی: فرصت سوزی کردیم/ حذف شکاری از تیم جوانان خیانت است

اصفهان - ایرنا - سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان با ابراز رضایت از بازی بازیکنانش برابر تیم لخویای قطر گفت: می توانستیم برنده این دیدار باشیم اما فرصت سوزی کردیم.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایرنا، یحیی گل محمدی در نشست خبری پس از دیدار ذوب آهن و لخویای قطر در چارچوب رقابت های لیگ قهرمانان آسیا که با تساوی بدون گل پایان یافت، گفت: فکر می کنم بازی خوبی را انجام دادیم و موقعیت های خوبی را بدست آوردیم، در 5 دقیقه اول می توانستیم صاحب گل شویم ولی فرصت سوزی کردیم.
وی افزود: تیم لخویای قطر در فاز حمله تیم خطرناکی بود و خط دفاعی ذوب آهن روز خوبی داشت و توانستیم حملات حریف را مهار کنیم.
سرمربی ذوب آهن افزود: باید 2 امتیاز دیگر را می گرفتیم ولی کسب یک امتیاز هم راضی کننده بود زیرا برابر تیم خوبی قرار داشتیم.
گل محمدی با بیان اینکه اگر از فرصت ها بهتر استفاده کرده بودیم، برنده دیدار می شدیم، گفت: در نیمه دوم، بازی حالت بسکتبالی داشت و در ضد حملات می توانستیم برنده شویم؛ بازیکنان ذوب آهن خوب دویدند و از همه آنها تشکر می کنم.
وی با بیان اینکه بازی تهاجمی ذوب آهن باعث شد تا حریف در دفاع فشرده تر بازی کند، تصریح کرد: فشرده بازی کردن حریف باعث خطرناک تر شدن ضد حملات آنها شده بود زیرا بازیکنان سرعتی و خطرناکی داشتند.
سرمربی ذوب آهن در پاسخ به سئوالی درباره بهتر بازی کردن این تیم در دیدار رفت، گفت: در دیدار رفت ذوب آهن بهتر دفاع کرد و در ضد حملات گل زدیم، اما در این دیدار بیشتر توپ در اختیارمان بود ولی آنها انسجام خوبی در خط دفاع داشتند؛ در بازی امروز، بازی سخت تری داشتیم و اگر بهتر می توانستیم در زمین حریف صاحب موقعیت شویم، برنده بودیم.
گل محمدی درباره بی اثر بودن تعویض هایش در نیمه دوم توضیح داد: فشار بازی زیاد بود و در 10 دقیقه آخر به حریف فضا دادیم و تیم حریف هم توانست عرض اندام کند ولی بازیکنانی که وارد زمین شدند، باید در فاز حمله بهتر کار می کردند؛ تعویض ها آن گونه که انتظار داشتم جلو نرفت، ولی در مجموع، بازی بازیکنانم راضی کننده بود.
گل محمدی درباره دیدارهای آتی این تیم در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا و فشرده بودن آنها اظهار داشت: بازی بعدی ذوب آهن با نفت تهران و بعد با سایپاست؛ بعد از این 2 دیدار باید برای دیدار با بنیادکار به ازبکستان برویم.
وی درباره فشرده بودن این دیدارها تاکید کرد: تیم جوان و خوبی داریم و از بابت فشردگی مسابقات نگرانی نداریم زیرا بازیکنان جوان این فرصت را پیدا می کنند تا بیشتر و بهتر خود را پید ا کنند؛ تلاش داریم با آمادگی کامل به دیدار حریفان برویم.
وی درباره نامه فدراسیون فوتبال به باشگاه ذوب آهن درباره حضور نیافتن رضا شکاری در اردوی تیم جوانان گفت: فکر می کنم فدراسیون فوتبال با دعوت نکردن رضا شکاری نسبت به این بازیکن بی انصافی کرده است؛ رضا شکاری در لیگ برتر بازی می کند، ولی با دعوت نکردن وی دهن کجی بزرگی به باشگاه ذوب آهن کردند.
سرمربی ذوب آهن تصریح کرد: فکر می کنم در حق رضا شکاری ظلم کردند زیرا بازیکنان جوان تمرین می کنند و اردو می روند تا بتوانند بازی کنند.
گل محمدی ادامه داد: شکاری به پرسپولیس گل زده و به جای تقدیر از باشگاه، نامه تهدید آمیز به باشگاه می فرستند که باید ظرف 10 روز جواب دهید که چرا این بازیکن به اردو نرفته است؛ این رفتار ناامید کننده است زیرا اگر وی در تیم جوانان بازی نکند، خیانت به تیم ملی است.

** در ضربات آخر کم دقت بودیم
مهدی رجب زاده کاپیتان ذوب آهن و بهترین بازیکن این دیدار نیز که به همراه گل محمدی در این نشست خبری حضور یافته بود، گفت: با تمام احترامی که برای لخویا قائل هستیم، امروز می توانستیم برنده دیدار باشیم ولی در ضربات آخر کم دقت و کم شانس بودیم.
وی افزود: اگر بازی را برده بودیم و 6 امتیازی شده بودیم، خیالمان برای صعود راحت می شد ولی برابر تیم منسجمی قرار داشتیم.
کاپیتان ذوب آهن ابراز امیدواری کرد که این تیم در دیدارهای بعدی امتیازات لازم را کسب کرده و با خیال راحت به مرحله بعدی صعود کند.
وی درباره فشرده بودن بازی ها و اینکه چگونه توانسته شرایط بدنی خود را برای این مسابقات حفظ کند، گفت: موضوع شرایط جسمانی من بیشتر به نحوه تمریناتم بازمی گردد زیرا تمرینات تیم ذوب آهن از نظر زمانی و تمرینی، شرایط خوبی است و بیشتر بازیکنان در شرایط خوبی هستند.
وی ریکاوری و تمرینات ذوب آهن را خوب توصیف کرد و افزود: با اقدامات کادر فنی شرایط خوبی داریم و دلیل دیگر شرایط خوب جسمانی من این است که مراقب بالا رفتن وزن، تغذیه و استراحتم هستم و امیدوارم بتوانم تا پایان فصل این شرایط را حفظ کنم.
ورزشی** 8114**9129**1379

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال