کد خبر: 81982342 (5202363) | تاریخ خبر: 08/12/1394 | ساعت: 19:56|
نسخه چاپی | ارسال به دوستان

استاندار اصفهان از حضور حماسی مردم در انتخابات ستایش کرد

اصفهان - ایرنا - استاندار اصفهان در پیامی از حضور باشکوه مردم این استان در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین مجلس خبرگان ستایش کرد.

به گزارش ایرنا، رسول زرگرپور روز شنبه در پیام خود از حضور کم سابقه و حماسی مردم فهیم و ولایتمدار استان در پای صندوق های رأی تقدیر و ابراز امیدواری کرد که نمایندگان منتخب امانتدار خوبی برای آرای مردم این استان باشند.
وی افزود: امیدوارم نمایندگانی که با رای شما مردم ولایتمدار و انقلابی استان به مجلس دهم و مجلس خبرگان رهبری راه می یابند بتوانند با همت و تلاش مضاعف ضمن شتاب بخشیدن به روند توسعه استان، امانتدار خوبی برای تک تک آرای ارزشمند شما باشند.
استاندار اصفهان در پیام خود اضافه کرد: مردم فرهیخته و متدین و انقلابی استان اصفهان در سی و هشتمین بهار آزادی، بهاری دیگر در عرصه وحدت، همبستگی و سرافرازی خلق کردند.
ادامه پیام استاندار اصفهان حاکیست: امت سلحشور با حضور گسترده خود در پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، بار دیگر وفاداری خود را به انقلاب شکوهمند اسلامی ثابت کرد و بیداری و عزم و اراده راسخ خود را به رخ جهانیان کشانید.
زرگرپور در پیام خود خاطرنشان کرد: مردم ولایتمدار اصفهان همگام با ملت غیور ایران با این حضور باشکوه و با ابهت، باردیگر به دشمنان و ایادی استکبار جهانی نشان دادند که همواره پشتیبان نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند و در حفظ اقتدار و عزت مقدس نظام جمهوری اسلامی ایران و آرمان های والای امام بزرگوار و شهیدان گرانقدر از هیچ کوششی دریغ نخواهند کرد.
زرگرپور خطاب به مردم استان اصفهان اعلام کرد: از همت والای شما که با لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب و رئیس جمهوری محترم، حماسه عظیمی را در تاریخ این دیار همیشه سرافراز به ثبت رسانیدید، قدردانی می کنم.
انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان هفتم اسفند همزمان با سراسر کشور در استان اصفهان برگزار شد.
استان اصفهان دارای 20 کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی و پنج کرسی در مجلس خبرگان است.
334 نامزد انتخابات مجلس شورای اسلامی و 11 نامزد انتخابات مجلس خبرگان در صحنه رقابت این استان حضور داشتند که 20 نفر از آنها راهی مجلس شورای اسلامی و پنج نفر راهی مجلس خبرگان رهبری می شوند.
6027/2093

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده: *  
پست الکترونیک:
نظر:
ارسال یادداشت:
 
کد امنیتی
ارسال