کد خبر: 81979051 (5196325) | تاریخ خبر: 06/12/1394 | ساعت: 19:42|
نسخه چاپی | ارسال به دوستان

دعوت امام جمعه پلدختر به حضور حداکثری مردم در انتخابات

خرم آباد- ایرنا- امام جمعه پلدخترگفت: مردم با شرکت در انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در با آرمان های امام و انقلاب تجدید میثاق کنند.

حجت الاسلام محمد سوری روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه شهرستان پلدختر از ابتدای پیروزی انقلاب تاکنون در صحنه های مختلف آگاهانه حضور یافته اند.
وی افزود: مردم شهرستان امسال نبز در هفتم اسفند ماه همچون سال های گذشته با شور و نشاط مثال زدنی در پای صندوق های رای حاضر شده و یک بار دیگر سرنوشت خود را رقم می زنند.
امام جمعه پلدختر گفت: مردم انقلابی و همیشه در صحنه پلدخترهمچنان پشتیبان نظام و رهبری هستند و با شرکت و حضور حداکثری در انتخابات به ندای مقام معظم رهبری لبیک گفته و مشت محکمی بر دهان استکبار می زنند .
حجت الاسلام سوری با بیان این که شرکت در انتخابات وظیفه ای ملی و دینی است افزود: بی شک حضور گسترده مردم پای صندوق های رای نشانه وحدت ، همدلی ، بیداری و عظمت ملت ایران است که قدرت معنوی خود را به رخ جهانیان می کشانند .
وی گفت: از مردم ولایتمدار شهرستان پلدختر دعوت می شود تا با تاسی از آرمان های امام خمینی (ره) و الهام از رهنمودهای مقام معظم رهبری همگام با ملت بزرگ ایران پای صندوق های رای حاضر و با انتخاب نامزدهای اصلح یک بار دیگر شور و شعور سیاسی خود را به نمایش بگذارند .
/6060/7272

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده: *  
پست الکترونیک:
نظر:
ارسال یادداشت:
 
کد امنیتی
ارسال