لیگ قهرمانان آسیا؛

سرمربی سپاهان: پیروزی بر النصر را امشب فراموش می کنیم

اصفهان - ایرنا - سرمربی تیم فوتبال سپاهان با تاکید براینکه تیمش باید نتایج چند هفته گذشته را جبران کند، گفت: برای پیروزی بر النصر امارات تنها امشب شادمان خواهیم بود و از فردا به دیدارهای آینده فکر می کنیم.

به گزارش ایرنا، ایگور استیماچ سرمربی سپاهان پس از برتری 2 بر صفر تیمش برابر النصر امارات در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، اظهار داشت: همه می دانند که مشکلات زیادی در روزها و هفته های اخیر داشتیم، با این حال هیچگاه اعتمادم به بازیکنان از دست ندادم.
وی افزود: فوتبال ورزش بسیار مشکلی است، اما اگر صادق باشید بالاخره به نتیجه دست می یابد و البته ممکن است در راه صداقت مشکلاتی نیز ایجاد شود.
سرمربی سپاهان اظهار داشت: این پیروزی را به هواداران تقدیم می کنم که از ابتدا تا انتهای این دیدار از تیم حمایت کردند و به تیم انگیزه دادند تا به پیروزی بزرگ دست یابد.
وی افزود: امتیازات زیادی را در لیگ برتر ایران از دست داده ایم و باید از فردا به فکر دیدار هفته آینده خود در آسیا و سپس موفقیت در مسابقات داخلی باشیم و به همین دلیل فرصت زیادی برای شادمانی نداریم.
سرمربی در ادامه تاکید کرد که مشکلی با انتقادها ندارد و تنها به موفقیت تیمش فکر می کند.
وی در مورد عملکرد لوسیانو پریرا که دو گل به ثمر رساند، عنوان کرد: او بازیکن بسیار خوبی است که تمرکز چهار مدافع حریف را به خودش معطوف می کند و بازیکن بسیار مهمی برای سپاهان است. مهاجمی که در یک دیدار دو گل به ثمر می رساند، حتما ارزش های زیادی دارد.
استیماچ در مورد سئوال خبرنگاری مبنی بر حضور بازیکنان بزرگی در دو تیم، گفت: اسم ها برای تیم ها بازی نمی کنند و کاری به سن و اسم ندارم و همه باید برای موفقیت یک تیم تلاش کنند.
لوسیانو پریرا که به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد نیز در نشست خبری حضور داشت اما ترجیح داد تا اظهار نظری نکند و گفت: حرفم را در زمین فوتبال می زنم.
در پایان استیماچ و پریرا از سوی خبرنگاران اصفهانی حاضر در نشست خبری، تشویق شدند.
ورزشی8114**3783**1379

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال