کد خبر: 81974923 (5190810) | تاریخ خبر: 03/12/1394 | ساعت: 19:50|
نسخه چاپی | ارسال به دوستان

فرماندار بافت: همه امکانات برای برگزاری انتخابات فراهم است

کرمان - ایرنا - فرماندار بافت گفت: همه امکانات برای برگزاری انتخابات در هفتم اسفند فراهم است و با بازدیدهای انجام شده از تمامی شعب، مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری شعبه های اخذ رای را برطرف کرده ایم.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافت، فتحعلی حمزه جواران روز دوشنبه در جمع نمایندگان فرماندار و اعضای شعب اخذ رای افزود: در حال حاضر شهرستان بافت جزو شهرستانهای برتر از نظر آمادگی شعب ثبت نام و اخذ رأی برای برگزاری انتخابات است.
وی با بیان اینکه برای برگزاری انتخابات هفتم اسفند 150 شعبه اخذ رای در این حوزه انتخابیه تعیین شده است گفت: از 150 شعبه اخذ رای تعیین شده شهرستانهای بافت، رابر و ارزوئیه 35 درصد آن به میزان 54 شعبه ثابت و 65 درصد آن یعنی 96 شعبه سیار است.
رئیس مرکز حوزه انتخابیه شهرستانهای بافت، رابر و ارزوئیه افزود: بیش از سه هزار نفر اعم از اجرایی، نظارت، بازرسی و پشتیبانی در انتخابات حوزه انتخابیه شهرستانهای بافت، رابر و ارزوئیه مشارکت دارند.
وی گفت: از 150 شعبه اخذ رای، 65 شعبه اخذ رای در شهرستان بافت، 45 شعبه اخذ رای در شهرستان ارزوئیه و 40 شعبه اخذ رای نیز در شهرستان رابر کار جمع آوری آراء انتخابات را برعهده دارند.
حمزه جواران، برگزاری انتخابات را یکی از افتخارات بزرگ نظام جمهوری اسلامی ایران دانست و گفت: در دولت تدبیر و امید بر برگزاری انتخابات بدون خدشه تأکید بسیاری شده و تمام تلاش ها فراهم شدن زمینه حضورحداکثری مردم در انتخابات است.
وی با اشاره فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه آراء مردم حق الناس است تاکید کرد: صیانت از رأی مردم برعهده تک تک همه عوامل اجرایی و مسئولین برگزاری انتخابات است چرا که رأی مردم به عنوان یک امانت در صندوق ریخته می شود و وظیفه دست اندرکاران برگزاری انتخابات می باشد که از این امانت به خوبی پاسداری کنند تا خدشه ای به روند انتخابات وارد نشود.
فرماندار بافت افزود: همه مجریان انتخابات باید موضوع برگزاری انتخابات را مهمترین وظیفه کاری خود بدانند و با حساسیت ویژه مباحث مربوط به دو انتخابات را پیگیری نمایند.
وی اظهار کرد: وظیفه اصلی مجریان در انتخابات تلاش برای برگزاری انتخاباتی سالم و همراه با آرامش و امنیت است.
وی با اشاره نقش همکاری و تعامل در برگزاری هرچه بهتر انتخابات گفت: جلوگیری از ایجاد اختلاف و تنش در شعب اخذ رای حین برگزاری انتخابات از وظایف اعضای شعب اخذ رای است تا مردم با روحیه پر نشاط و به راحتی بتوانند نسبت به انتخاب کاندیدای مورد نظر خود رای بدهند.
حمزه جواران با بیان اینکه عمده کار ستاد انتخابات این شهرستان تا به امروز تمهید مقدمات برگزاری انتخابات و تسهیل شرایط برای شروع برنامه زمان بندی انتخابات بوده است گفت: در این راستا پیش بینی عوامل اجرایی، پیش بینی شعب ثبت نام و اخذ رأی و پیش بینی تعرفه و برگ رأی موردنیاز انجام شده است.
شهرستان های بافت، رابر و ارزوئیه دارای یک کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی است.
3028

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده: *  
پست الکترونیک:
نظر:
ارسال یادداشت:
 
کد امنیتی
ارسال