کد خبر: 81974921 (5190830) | تاریخ خبر: 03/12/1394 | ساعت: 19:48|
نسخه چاپی | ارسال به دوستان

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان:مدارس استان در روز سه شنبه دائر می باشند

اهواز - ایرنا- مدیر کل آموزش و پرورش استان خوزستان گفت:تمامی مدارس این استان فردا سه شنبه چهارم بهمن ماه باز می باشند و دانش آموزان باید در کلاس های درس خود حاضر شوند.

محمد تقی زاده دوشنبه شب در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا اظهار کرد:بر اساس اعلام سازمان هواشناسی استان، میزان گرد و خاک در فضای استان از عصر امروز رو به کاهش گذاشت و تا فردا به میزان استاندارد می رسد و به همین دلیل نیازی به تعطیلی مدارس نیست.
وی گفت:به دنبال بروز ریزگردها و پدیدار شدن گرد و خاک به منظور سلامتی دانش آموزان امروز دوشنبه تمامی مدارس 15 شهرستان استان تعطیل بود.
وی گفت:همچنین به دلیل بروز پدیده گرد و خاک در استان خوزستان در شنبه هفته جاری نیز مدارس 9 شهرستان خوزستان در تمامی مقطع های تحصیلی در بعدازظهر تعطیل شد.
کمیته بحران استان خوزستان روز گذشته در اطلاعیه ای اعلام کرد: به دلیل بروز پدیده گرد و خاک تمامی ادارات و مدارس 15 شهر استان خوزستان در روز دوشنبه تعطیل می باشد.
بر اساس مصوبه ستاد بحران خوزستان ادارات و مدارس در اهواز، آبادان، خرمشهر، ماهشهر، شادگان، بستان، هویزه، امیدیه، رامشیر، سوسنگرد، هندیجان، شوش، کارون، باوی و حمیدیه در روز دوشنبه تعطیل بود.
در سال تحصیلی جاری حدود یک میلیون دانش آموز در مدارس استان خوزستان در سه مقطع در حال تحصیل هستند
6064

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده: *  
پست الکترونیک:
نظر:
ارسال یادداشت:
 
کد امنیتی
ارسال