کد خبر: 81969823 (5183001) | تاریخ خبر: 29/11/1394 | ساعت: 19:45|
نسخه چاپی | ارسال به دوستان

مربی ملوان: هواداران تیم دوم باشگاه هستند/اولادی آمادگی لازم را ندارد

انزلی- ایرنا- مربی تیم فوتبال ملوان بندر انزلی با اشاره به عدم آمادگی لازم مهرداد اولادی برای بازی در مقابل راه آهن گفت: هواداران ملوان، تیم دوم این باشگاه هستند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، محمد قدیربحری عصر پنجشنبه در کنفرانس خبری پیش از دیدار ملوان بندرانزلی مقابل راه آهن تهران با اشاره به بازی سخت فردا (جمعه) در مقابل این تیم تهرانی اظهار کرد: راه آهن برای کسب سه امتیاز و بقاء در لیگ به میدان خواهد آمد.
وی به بازیکنان غایب ملوان در بازی فردا اشاره کرد و افزود: مازیار زارع به دلیل محرومیت و سه کارته بودن و سیداحمد صالح آهی نیز به دلیل مصدومیت از ناحیه رباط پا، غایبین بازی فردا مقابل راه آهن هستند.
قدیربحری درخصوص وضعیت مهرداد اولادی گفت: با وجود اینکه اولادی روز گذشته قرارداد خود را با ملوان ثبت کرده و در بازی فردا روی نیمکت ملوان حضور خواهد داشت، اما آمادگی لازم برای 90 دقیقه بازی را ندارد.
وی با تشکر از حمید استیلی سرمربی مستعفی ملوانان خاطرنشان کرد: حمید استیلی از جمله مربیان با اخلاق فوتبال کشور است که برای ملوان زحمات زیادی کشید.
مربی ملوان بندرانزلی هواداران را تیم دوم این باشگاه دانست و تصریح کرد: با تشویق هواداران از روی سکوها و با وجود بازیکنان توانمندی که ملوان دارد، از بازی فردا سربلند بیرون خواهیم آمد.
مهدی تارتار سرمربی تیم راه آهن تهران به کنفرانس خبری پیش از بازی مقابل ملوان نرسید.
ملوانان در ادامه رقابت های لیگ برتر و از هفته بیست و یکم، فردا (جمعه) ساعت 15 و 30دقیقه در ورزشگاه تختی بندرانزلی و در یک بازی حساس به مصاف تیم راه آهن تهران خواهد رفت.
ورزشی **9118**7471**1834

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده: *  
پست الکترونیک:
نظر:
ارسال یادداشت:
 
کد امنیتی
ارسال