کد خبر: 81968587 (5180943) | تاریخ خبر: 28/11/1394 | ساعت: 19:44|
نسخه چاپی | ارسال به دوستان

فرماندارگناوه:

مسئولان توصیه های انتخاباتی رهبری و رئیس جمهوری را مدنظر داشته باشند

گناوه-ایرنا- فرماندار گناوه گفت: مسئولان دستگاه های اجرایی رهنمودها و توصیه های انتخاباتی رهبرمعظم انقلاب و رئیس جمهوری را مدنظر قرار دهند.

به گزارش ایرنا، عبدالنبی یوسفی روز چهارشنبه در جلسه شورای اداری این شهرستان افزود: بدون شک نقش مسئولان دستگاه های اداری که اکثر آنان به عنوان مجری و نمایندگان فرماندار بر سر صندوق های رای حضور دارند و یا در نقش دیگری مشارکت می کنند در برگزاری انتخابات سالم و پرشور مهم و حساس است.
وی گفت: مسئولان با عملکرد خود می توانند نقش مهمی در تشویق و مشارکت بالای مردم در انتخابات داشته باشند که توقع می رود دراین زمینه بی نهایت تلاش کنند.
فرماندار گناوه به چند توصیه مهم انتخاباتی رئیس جمهوری به مسئولان اشاره کرد و گفت: احساس مسئولیت در قبال رای مردم ، تلاش در امر برگزاری انتخابات رقابتی و باشکوه ، بی طرفی دولت در انتخابات ، پرهیز از هرگونه جانبداری از اشخاص و جریان ها بخشی از توصیه های مهم رئیس جمهوری است.
وی اظهارکرد: تعامل و همکاری خوبی بین هیات های اجرایی و نظارت در این شهرستان وجود دارد و همه تلاش خود را برای برپایی انتخابات باشکوه بکار بسته اند.
فرماندار گناوه اظهارکرد: رعایت قانون به عنوان یک محور و یک اساس مدنظر کاندیداها و هواداران قرار گیرد.
وی افزود: دولت از یک جناح، گروه و حزب خاص در انتخابات حمایت نخواهد کرد و تنها بدنبال عدالت است و همه ما باید تلاش کنیم فضا برای همه یکسان باشد.
یوسفی گفت: ما وظیفه داریم بستر و فضای خوبی برای حضور پرشور مردم در انتخابات فراهم کنیم و مردم نیز خود تعیین می کنند چه کسی نماینده آنان باشد.
وی خاطرنشان کرد: یک بار دیگر مردم ایران اسلامی با حضور در پای صندوق های رای شکوه و آگاهی و شعور خود را به منصه ظهور رسانده و آزادانه با انتخاب نماینده سرنوشت خودرا تعیین خواهند کرد.
فرماندار گناوه به خدمات ارزنده دولت تدبیر وامید دراین شهرستان اشاره کرد و گفت: در هفته دولت با تلاش مدیران چندین طرح مهم با بیش از 380 میلیارد ریال اعتبار و در دهه فجر نیز 49 پروژه با اعتباری بیش از 420 میلیارد ریال افتتاح و اجرایی شد.
وی بیان کرد: یکی از خدمات ارزنده ومدنظر دولت به این شهرستان در زمینه زیرساخت ها بخصوص راهها است.
یوسفی گفت: یکی از مطالبات و نیازهای عمده مردم توجه به زیرساخت ها بخصوص راهها بود که خوشبختانه با سفر کاروان تدبیر و امید و پیگیری های استانی و شهرستانی توجه ویژه ای به این بخش شد.
وی افزود: بزرگراه دشتستان - گناوه به دیلم یکی از مهم ترین این طرح ها بود که بیش از 19 کیلومتر آن با دستور رییس جمهوری همزمان با دیگر پروژه های کشور افتتاح و زیر ترافیک رفت.
وی گفت: پروژه بزرگراه گناوه به دیلم که حدود 24 کیلومتر است نیز فعال شده و قسمت اول از سمت شیرونک در حوزه شهرستان گناوه زیر آسفالت رفته است.
فرماندار گناوه ادامه داد: جاده میدان امام علی (ع) تا قلعه حیدر که دراین مسیر تعدادی از هموطنان جان خودرا ازدست دادند نیز بخشی آسفالت شده که امیدواریم تا قبل از سال جدید به بهره برداری برسد.
وی گفت: راه بندرریگ به سمت گناوه نیز که یکی از مطالبات مردم بود و اثرخوبی برای شهرستان خواهد داشت نیز در دهه فجر امسال باحضور استاندار بوشهر عملیات اجرایی آن آغازشد.
یوسفی بیان کرد: طرح راه گناوه به گچساران در استان کهگیلویه و بویراحمد نیز به مناقصه رفته و پیمانکار آن نیز انتخاب شده است.
وی افزود: یکی دیگر از مطالبات مردم در زمینه راه که دسترسی به استان فارس را تسهیل می کند حوزه گناوه به میشان است که قطعه 36 کیلومتری آن نیز با اعتباری بیش از 460 میلیاردریال به مناقصه رفته و امیدواریم هرچه زودتر پیمانکار آن شروع بکار کند.
فرماندارگناوه خاطرنشان کرد: در زمینه راههای روستایی و زیرساخت های بندری نیز گام های خوبی برداشته شده است.
شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر قراردارد.ک/2
6164/1656

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده: *  
پست الکترونیک:
نظر:
ارسال یادداشت:
 
کد امنیتی
ارسال