فهرست خبرگان رهبری جبهه جهادگران ایران اسلامی پنج نفره شد/ یک توصیه زیست محیطی به نامزدها

تهران - ایرنا - دبیرکل جبهه جهادگران ایران اسلامی از اضافه شدن یکی دیگر از نامزدها به فهرست این جبهه برای پنجمین دوره انتخابات خبرگان رهبری خبر داد و گفت: سرلیستی این فهرست با حجت الاسلام محسن قمی است.

وهاب عزیزی شامگاه چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار سیاسی ایرنا اظهار داشت: فهرست خبرگان رهبری جبهه شامل حجت الاسلام محسن قمی، آیت الله سیدمحمود علوی، آیت الله محمدعلی تسخیری، آیت الله عباسعلی اختری و آیت الله علیرضا اعرافی است.
تا پیش از این اعلام، آیت الله تسخیری در فهرست قرار نداشت.
وی که با شعار 'جبهه جهادگران ایران اسلامی به مردم نمره 20 می دهد' فهرست اولیه 20نفره این جبهه را اعلام کرده بود از افزایش تعداد افراد لیست نامزدهای مجلس شورای اسلامی به 30نفر خبر داد و گفت: جبهه جهادگران با شعار 'جهاد ادامه دارد' از فردا وارد عرصه تبلیغات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی می شود.
عزیزی در خصوص مواضع جبهه اظهار داشت: تفکر جهادی یک فرهنگ و یک مکتب است، جبهه جهادگران خود جریان ساز بوده و نه تنها زیر مجموعه جریانی قرار نمی گیرد بلکه جریان های دیگر را تحت پوشش قرار می دهد؛ این جبهه فراتر از اصلاح طلبی و اصولگرایی عمل می کند.
وی افزود: طبق خطوطی که حضرت امام ترسیم فرمودند و مقام معظم رهبری هدایت می کنند می خواهیم تفکر جهادی زنده بماد.

**یک توصیه زیست محیطی
عزیزی در یک توصیه زیست محیطی به کاندیداها تاکید کرد: از پوسترهای مجازی استفاده و رعایت حال محیط زیست را داشته باشند و شهر را آلوده نکنند.
**هر گوشی یک ستاد/ یک ائتلاف مجازی
وی همچنین گفت: با توجه به فضای مجازی ای که ایجاد شده هر گوشی می تواند نقش یک ستاد را ایفا کند و نیازی به ریخت و پاش نیست.
عزیزی ادامه داد: تیم رسانه ای جهادگران ایران اسلامی در بیش از چهار هزار گروه تلگرامی که شناسایی کرده عضو شده و به نوعی ائتلافی با فضای مجازی بسته است.
وی گفت: انتظار داریم دوستان فضای مجازی در انتخابات حضور فعال داشته باشند به گونه ای که در آینده پول نقش تعیین کننده نداشته باشد؛ بدین وسیله صاحبان قدرت از صاحبان ثروت فاصله گرفته و قدرت دست مردم بیفتد.
سیام **6084 /1449

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال