رییس فدراسیون تکواندو:آنهایی که به تیم ملی تهمت زده اند باید پاسخگو باشند

تهران - ایرنا - رییس فدراسیون تکواندو با تاکید براینکه آنهایی که به تیم ملی تهمت تبانی زده اند باید پاسخگوی ادعای خود باشند، گفت: شاید از حق خود بگذرم، اما هیچگاه از منافع ملی نخواهم گذشت.

به گزارش ایرنا، سیدمحمد پولادگر یکشنبه شب و پس از برگزاری مجمع سالیانه فدراسیون تکواندو، اظهار داشت: هم اکنون تمامی تمرکز ما این است تا 3 تکواندوکار المپیکی ایران به بهترین نحو آماده حضور در ریودوژانیرو شوند.
وی در مورد دلیل انتخاب کادر فنی مجزا برای حضور در مسابقات آسیایی فیلیپین اظهار داشت: بیژن مقانلو و همکارانش متمرکز آماده سازی تیم المپیکی هستند وبه همین دلیل تصمیم گرفتیم تا کادر فتی مستقلی را از مربیان توانمند تشکیل بدهیم و پس از مسابقات جام باشگاه های آسیا که بزودی برگزار می شود کادر فنی را معرفی می کنیم تا پیکارهای انتخابی را زیر نظر داشته باشند.
وی با اشاره به اینکه بازیکنان المپیکی در مسابقات لیگ و قهرمانی آسیا شرکت نخواهند کرد، ادامه داد: این تصمیم را اتخاذ کردیم تا خطر آسیب دیدگی آنها را تهدید نکند. البته این نفرات در تورنمنت های بین المللی و با صلاحدید کادر فنی تیم ملی حضور می یابند.
پولادگر در خصوص کادر فنی تیم بانوان نیز عنوان کرد: مهرو کمرانی را به عنوان سرمربی تیم ملی بانوان انتخاب کنیم و امیدوارم بتوانیم دو فرصتی که در این بخش داریم را به سهمیه المپیک تبدیل کنیم.
پولادگر با تاکید براینکه کمرانی از مربیان کاربلد تکواندوی ایران است، توضیح داد: تیم ملی نونهالان با حضور وی به دو قهرمانی متوالی جهان دست یافت و در آسیا نیز برسکوی نخست ایستاد که این مساله نشان از توان او دارد.
رییس فدراسیون تکواندو با اشاره به اهمیت بازیهای المپیک افزود: برنامه های مختلفی داریم تا تکواندوکاران را از لحاظ روحی و معنوی نیز به بهترین شرایط برسانیم.
وی در مورد اعزام دو تکواندوکار ایران به المپیک آزمایشی، تصریح کرد: امید عمیدی و آرمین هادی پور به همراه 2 مربی راهی این مسابقات می شوند تا بتوانیم با فضای این رویداد مهم به خوبی آشنا شویم. المپیک رویداد مهمی است که باید کادر فنی با شرایط آن به خوبی انس بگیرد و تجربه ها را به بازیکنان منتقل کند.
شبس**ورزشی**3783**1565

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال