کد خبر: 81960891 (5169732) | تاریخ خبر: 23/11/1394 | ساعت: 19:44|
نسخه چاپی | ارسال به دوستان

برانکو:پرسپولیس بهترین هواداران دنیا را دارد/مستحق پیروزی بودیم

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: هواداران پرسپولیس در دنیا بهترین هستند و خوشحالم که امروز سه امتیاز شیرین را تقدیم آنها کردیم.

به گزارش ایرنا، برانکو ایوانکوویچ جمعه شب پس از پیروزی مقابل فولاد خوزستان در نشست خبری،گفت: باید در ابتدا شادی خود را به خاطر این برد خوب با بازیکنانم تقسیم کنم. بسیار خوشحالم که هواداران را در کنار خود دارم و می توانم بگویم شادترین کسی هستم که این تعداد هوادار را از نزدیک دیدم.
وی افزود: هواداران ما به بازیکنانشان اعتماد دارند و 94 دقیقه ما را تشویق کردند. آنها بزرگترین انگیزه و بهترین محرک برای بهتر شدن شرایط تیم هستند.
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: خوشحالم که در جشن پیروزی انقلاب اسلامی هواداران پرسپولیس را شاد کردیم. هواداران ما بهترین در دنیا هستند.
وی تصریح کرد: فولاد بسیار با انگیزه به مصاف ما آمد و از ابتدا می دانستیم با تیم قدرتمندی روبه رو هستیم. فولاد در نیم فصل دوم بیشترین امتیازات را بدست آورده است.
برانکو اظهار کرد: خوشبختانه توانستیم نیمه اول بازی یک عملکرد بسیار عالی داشته باشیم و 45 دقیقه دائم روی دروازه فولاد موقعیت ایجاد کردیم.
وی خاطرنشان کرد: به خاطر زدن فقط یک گل با استرس بازی را به پایان رساندیم. بازیکنان باید با زدن گل دوم خیال هواداران را راحت می کردند که متاسفانه این اتفاق رخ نداد.
برانکو درخصوص اخطار های بی موردی که بازیکنان پرسپولیس می گیرند، اظهار کرد: روش بازی ما جنگیدن، مبارزه کردن و ارایه فوتبالی تهاجمی برای رسیدن به پیروزی است. طبیعی است در چنین شرایطی بازیکنان کارت بگیرند. امروز به مهدی طارمی پس از سه اخطاره شدن گفتم به هیچ چیز فکر نکند و مانند گذشته با تمام توان در میدان بجنگد.
برانکو در رابطه با عدم استفاده از موقعیت مسلم گلزنی که باعث هدر رفتن امتیازهای زیادی برای پرسپولیس شده است، گفت: این یکی از مشکلات اساسی ما در این فصل است. این مساله 2 دلیل دارد اول اینکه بازیکنان ما جوان و بی تجربه هستند و دوم اینکه با تمام توان بازی می کنند و زمانی که در آستانه گلزنی قرار می گیرند انر‍ژی زیادی برای گلزنی ندارند. باید این مشکل را هرچه سریعتر برطرف کنیم و همانطور که گفتم پرسپولیس هر روز بهتر می شود.
وی افزود: اهداف خود را چند ماه قبل طراحی کردیم و امروز به بازیکنان گفتم و در بازی رفت مقابل فولاد زمانی که فقط یک امتیاز داشتیم به آنها گفته بودم تیم بزرگی هستیم و این اتفاق افتاد. بازیکنانم در دیدار مقابل ذوب آهن و سپاهان ثابت کردند می توانیم مدعی قهرمانی باشیم.
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس، تصریح کرد: خوشحالم هواداران و مسئولان به من اعتماد دارند و هیچ وقت ما را تنها نگذاشتند.
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درخصوص سفر دبیر کل یوفا به ایران، گفت: او برای ملاقات با مسئولان فدراسیون فوتبال آمده بود که در این بین از کلینیک پزشکی کمپ تیم های ملی هم بازدید کرد. دلیلی برای ملاقات او با بازیکنان بزرگ چون علی دایی وجود نداشت و برگزاری چنین دیدار هایی بستگی به قرارداد میان فدراسیون فوتبال و دبیر کل یوفا دارد.
وی افزود: علی دایی و من بیشتر از هر چیزی باید به فکر تیم خود باشیم.
برانکو با تقدیر از هواداران پرسپولیس، تاکید کرد: باید صمیمانه از زحمات طاهری، سرپرست باشگاه و دیگر اعضای هیات مدیره تشکر کنم که شرایط را برای حضور هواداران آماده کرده اند. همه ما برای بدست آوردن بهترین نتایج تلاش می کنیم و خوشبختانه به هدف خود رسیده ایم.
وی افزود: همه شاهد بودند حضور هواداران چقدر در بالا رفتن توان بازیکنان کمک می کند.
تیم فوتبال پرسپولیس روز جمعه موفق شد در چارچوب هفته بیستم لیگ برتر با نتیجه یک بر صفر فولاد خوزستان را از پیش رو بردارد و به جایگاه سوم جدول رده بندی لیگ برتر برسد.
ورزشی **9118**3783** 1701

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده: *  
پست الکترونیک:
نظر:
ارسال یادداشت:
 
کد امنیتی
ارسال