کد خبر: 81960888 (5169675) | تاریخ خبر: 23/11/1394 | ساعت: 19:39|
نسخه چاپی | ارسال به دوستان

باخت تلخ ایستک کردستان برابر هیات بسکتبال قم

سنندج- ایرنا- تیم بسکتبال ایستک کردستان در جریان هفته شانزدهم لیگ دسته اول باشگاه های کشور بازی را به هیات بسکتبال قم واگذار کرد.

به گزارش خبرنگار ایرنا سالن آزادی شهر سنندج عصر جمعه میزبان بیش از سه هزار تماشاچی خونگرم کردستانی بود که برای تشویق تیم محبوب خود به این سالن آمده بودند.
تیم ایستک تنها نماینده کردستان در لیگ دسته اول بسکتبال باشگاه های کشور با کسب چهار پیروزی متوالی در هفته های اخیر توانسته بود تا رده پنجم جدول این مسابقات صعود کند و تماشاچیان پرشور کردستانی امروز نیز برای جشن گرفتن یک پیروزی دیگر از چندین دقیقه قبل از بازی تشویق های خود را شروع کردند.
همزمان با آغاز بازی بین دو تیم و از همان دقایق آغازین به دلیل تشویق های ممتد تماشاچیان شاهد، سنگ اندازی کادر فنی تیم هیات بسکتبال قم در جریان بازی بودیم و پس از قطع چندین باره بازی توسط مربی تیم قم، در نهایت از سوی هیات داوران مربی تیم هیات بسکتبال قم از بازی اخراج شد.
اشتباهات داوری در طول این بازی بر کیفیت ارایه بازی توسط دو تیم تاثیرات بسیاری گذاشت و بارها شاهد اعتراضاتی از سوی کادر فنی دو تیم به ویژه تیم ایستک در این خصوص بودیم.
کوارتر نخست این بازی با نتیجه مساوی 21 به 21 به اتمام رسید اما کوارتر دوم را تیم هیات بسکتبال قم با نتیجه 41 به 35 به نفع خود به پایان رسید.
در کوارتر سوم شاگردان سیامک ویسی اختلاف امتیازی را کاهش دادند و در نهایت این کوارتر با نتیجه 52 به 49 به نفع تیم هیات بسکتبال قم به پایان رسید.
کوارتر چهارم را می توان اوج اشتباهات داوری و اعتراضات تماشاچیان کردستانی و کادر فنی تیم ایستک نامید که متاسفانه اشتباهات داوری موجب شد که در دقایق پایانی این بازی بازیکنان کردستانی تمرکز خود را از دست داده و در نهایت بازی را با نتیجه 70 به 64 به حریف قمی خود واگذار کنند.
تیم ایستک کردستان هم اکنون با 19 امتیاز در رده پنجم جدول مسابقه ها قرار دارد و در روز جمعه 30 بهمن ماه در هفته هفدهم این مسابقه ها به مصاف تیم صدرنشین کاله مازندران خواهد رفت.
7351/1904

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده: *  
پست الکترونیک:
نظر:
ارسال یادداشت:
 
کد امنیتی
ارسال