کد خبر: 81960887 (5169735) | تاریخ خبر: 23/11/1394 | ساعت: 19:38|
نسخه چاپی | ارسال به دوستان

تاج:بدنبال فرمولی برای حضور آسان تر تماشاگران در ورزشگاه ها هستیم

تهران- ایرنا- نایب رییس فدراسیون فوتبال و رییس سازمان لیگ تاکید کرد که این سازمان بدنبال فرمولی برای حضور آسان تر تماشاگران فوتبال در ورزشگاه هاست.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایرنا، مهدی تاج درباره سیاست رایگان کردن ورزشگاه ها در بازی های لیگ برتر گفت: براساس آیین نامه ، 80 درصد عواید بلیت فروشی برای باشگاه ها و 20 درصد آن برای سازمان لیگ است تا هزینه های مختلف آن از جمله هزینه های اتوبوس رانی و عوامل ورزشگاه ها را پرداخت کند.
وی افزود: ما 2 قرارداد مختلف با باشگاه پرسپولیس برای دیدارهای این تیم برابر سپاهان اصفهان و فولاد خوزستان داشتیم تا طبقه دوم ورزشگاه آزادی تهران برای تماشاگران این تیم رایگان باشد.
تاج توضیح داد که طبقه دوم ورزشگاه آزادی 14 هزار نفر بیشتر از طبقه اول این ورزشگاه گنجایش دارد.
رییس سازمان لیگ گفت: این سیاست جواب داده و امروز (جمعه) برای دیدار پرسپولیس و فولاد خوزستان بیش از 80 هزار تماشاگر به ورزشگاه آزادی آمدند.
وی با یادآوری رایگان بودن دیدار سپاهان و سایپا در اصفهان اظهار داشت: اگر تیم فوتبال استقلال تهران نیز پیشنهادی برای رایگان شدن بلیت بازی های این تیم داشته باشد ما آن را در سازمان لیگ بررسی خواهیم کرد.
تاج تصریح کرد: ما بدنبال فرمولی هستیم تا با فروش بلیت الکترونیک و راهکارهای دیگر تماشاگران راحت تر و آسان تر به ورزشگاه ها بیایند.
ورزشی**9129** 1701

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده: *  
پست الکترونیک:
نظر:
ارسال یادداشت:
 
کد امنیتی
ارسال