کد خبر: 81960886 (5169591) | تاریخ خبر: 23/11/1394 | ساعت: 19:35|
نسخه چاپی | ارسال به دوستان

خطیب جمعه بافق:

فردای قیامت در برابر رای خود پاسخگو هستیم

یزد - ایرنا- امام جمعه بافق گفت: همه در برابر رایی که می دهیم باید فردای قیامت در پیشگاه عدل الهی پاسخگو باشیم.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام سید جواد سلیمانی در خطبه های نماز جمعه این هفته بافق به دوانتخابات پیش روی کشور در هفتم اسفند ماه اشاره و اظهار کرد: رای مردم امانتی است که همه دست اندر کاران باید در حفظ این امانت موازین شرعی را در نظر بگیرند .
امام جمعه بافق با تاکید بر اهمیت حضور مردم در انتخابات افزود: به کسانی رای دهید که صلاحیت دینی،اخلاقی و سیاسی را داشته باشند و برای قانونگذاری مسائل و مشکلات مردم را بدانند.
وی با بیان اینکه امروز مردم جهان و دنیای رسانه با پیشرفته ترین ابزار اطلاع رسانی، انتخابات هفتم اسفند ماه را رصد می کند،گفت: باید با حضور حد اکثری خودپای صندوقهای رای مشت محکمی به یاوه گویان داخلی و خارجی بزنیم .
سلیمانی انتخابات را تزریق خون تازه به کالبد نظام خواند و خاطر نشان کرد: هر چه حضور مردم در انتخابات باشکوهتر باشد ضمن اینکه عزت و عظمت نظام به نمایش گذاشته می شود دشمنان نظام هم مایوس تر خواهند شد.
امام جمعه بافق در زمینه انتخاب نماینده مجلس خبرگان رهبری هم بیان کرد: نماینده خبرگان رهبری باید کسی باشد که جایگاه رهبری و نظام را بشناسد و به خوبی درک کند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با تشکر از حضور حماسی و باشکوه مردم ایران به ویژه شهرستان بافق در راهپیمای 22 بهمن، از دست اندرکاران برگزاری راهپیمایی سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در این شهرستان تقدیر کرد.
سلیمانی افزود:مردم با حضور حماسی خود در راهپیمایی 22 بهمن،شکوه عظمت و عزت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی را به نمایش گذاشتند.
7543/6197

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده: *  
پست الکترونیک:
نظر:
ارسال یادداشت:
 
کد امنیتی
ارسال