کد خبر: 81960158 (5168649) | تاریخ خبر: 22/11/1394 | ساعت: 19:42|
نسخه چاپی | ارسال به دوستان

بهره برداری از محل برگزاری رقابت های جهانی والیبال ساحلی در کیش

کیش - ایرنا - محل برگزاری رقابت های جهانی والیبال ساحلی در پلاژ آقایان جزیره کیش با حضور دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی به بهره برداری رسید .

به گزارش خبرنگار ایرنا ، اکبر ترکان به همراه مدیرعامل منطقه ازاد کیش ، جمعی معاونان ، مدیران و مسئولان ورزشی و همچنین ناظر فدراسیون جهانی والیبال ساحلی علاوه بر بازدید از طرح توسعه و نوسازی پلاژ و مجموعه ورزش های ساحلی آقایان درمراسم بهره برداری رسمی از زمین های والیبال ساحلی که برای میزبانی از نخستین رقابت های تور جهانی والیبال ساحلی آماده شده است حضور یافتند .
پلاژ آقایان در مساحتی به وسعت 24 هزار متر مربع دارای امکاناتی همچون سایت شنا ، دوش ، رختکن ، زمین های هندبال ، فوتبال و والیبال ساحلی است .
این مجموعه برای برگزاری رقابت های جهانی والیبال ساحلی که از 25 تا 30 بهمن ماه برگزار خواهد شد از دو ماه پیش در حال آماده سازی و نوسازی است .
دارسکی ایلیا ناظر فدراسیون جهانی والیبال ساحلی که در روزهای اخیر برای بازدید از این مجموعه به کیش سفر کرده است از روند آماده سازی زمین مجموعه برای برگزاری رقابت های جهانی ابراز رضایت کرد .
ایجاد چهار زمین اصلی و یک زمین تمرین با استانداردهای بین المللی، امکانات سخت افزاری و نرم افزاری، اسکوربورد الکتریکی، محلی برای تماشاچیان و خبرنگاران از الزامات فدراسیون جهانی والیبال برای برگزاری این رقابت ها بود.
اجرای حرکات نمایشی توسط کودکان ژیمناست کار و هیات ورزش همگانی بخش دیگر این مراسم بود .
در این مراسم اعضای تیم ملی والیبال ساحلی با مسئولان حاضر در مراسم عکس یادگاری گرفتند و مدیرعامل منطقه آزاد کیش نیزبه یادگار توپ تیم ملی را امضا کردند.
نخستین دوره رقابت های والیبال ساحلی از 25 تا 30 بهمن ماه با حضور 56 تیم از 24 کشور جهان به میزبانی جزیره کیش برگزار می شود.
1630**1641

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده: *  
پست الکترونیک:
نظر:
ارسال یادداشت:
 
کد امنیتی
ارسال