کد خبر: 81960151 (5167901) | تاریخ خبر: 22/11/1394 | ساعت: 19:27|
نسخه چاپی | ارسال به دوستان

در 22 بهمن 94

رودان صحنه تجلی اراده ملت انقلابی در حمایت از نظام اسلامی بود

رودان- ایرنا- رودان ولایی و انقلابی امروز صحنه وفاق و اتحاد ملی، شور و شعور یاوران انقلاب و شاهد و نظاره گر همایش عظیم، باشکوه و پرصلابت میراث داران انقلاب اسلامی ایران در دفاع و صیانت از ارزش ها و آرمان های اسلامی و انقلابی در راهپیمایی 22 بهمن بود.

به گزارش پنجشنبه ایرنا' به شکرانه طلیعه سی و هشتمین بهار انقلاب اسلامی ایران، امت حزب الله و ولایتمدار در خروشی عظیم و خودجوش در 22 بهمن 94، با مشت های گره کرده'حق' بر دهان یاوه گویان'باطل'کوبیدند و یکپارچگی، وحدت، انسجام، حمایت و پشتیبانی خود از انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را به نمایش گذاشتند.
امروز جای جای شهرستان رودان شاهد حضور باشکوه مردم آگاه و بصیر بود، پاسداران اسلام و انقلاب در صفوف حماسه، متحد و یکپارچه، با مشت های گره خورده و گلبانگ تکبیرهای بی امان، سیلی'اسلام'را بر صورت کفر و ظلم نواختند و به اسلام و انقلاب، عزتی دوباره بخشیدند.
امروز در 22 بهمن سال 1394 بار دیگر چشم های جهان شاهد خروش فرزندان روح الله و درس آموختگان مکتب اسلام و نهضت عاشورا در دفاع و پاسداری از مرزهای عزت، شرف و آزادگی بود.
مردم غیور و همیشه در صحنه شهرستان رودان با حضور در راهپیمایی 22 بهمن، با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، ایثار و فداکاری مبارزان انقلاب اسلامی، بر تداوم تحقق آرمان های شهدا و حضرت امام خمینی (ره)، مقام معظم رهبری تاکید و قدرت، وحدت و همبستگی خود را به رخ دشمنان انقلاب اسلامی کشیدند.
راهپیمایی 22 بهمن سال 1394 در رودان از میدان جمهوری اسلامی تا مقابل مسجد جامع این شهر برگزار شد و راهپیمایان در طول مسیر با سر دادن شعارهای 'مرگ بر آمریکا'، 'مرگ بر اسرائیل'، 'مرگ بر منافق'، 'ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند'، 'خونی که در رگ ماست هدیه به رهبر ماست' و 'هیهات من الذله' بار دیگر بصیرت، آگاهی، هوشیاری، اتحاد و پشتیبانی خود از ولایت فقیه و رهبری را در برابر انظار جهانیان به تصویر کشیدند.
درود بر این همه غیرت و شرف که امروز بار دیگر، یکپارچه، متحد، همدل و همصدا عزت و سرفرازی اسلام، مسلمانان و آزادگان جهان را در جای جای این کره خاکی در گوش زمان و زمین طنین افکندند. ک/3
7196/ 6048

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده: *  
پست الکترونیک:
نظر:
ارسال یادداشت:
 
کد امنیتی
ارسال