سرمربی پیکان تهران: بازیکنان خود را مقابل شهرداری ارومیه محک زدیم

ارومیه- ایرنا- سرمربی تیم والیبال پیکان تهران گفت: بازیکنان خود را در دیدار امروز مقابل شهرداری ارومیه محک زدیم.

پیمان اکبری عصر چهارشنبه پس از شکست 3 بر یک تیمش مقابل شهرداری ارومیه در مصاحبه با خبرنگاران افزود: هدف اصلی ما از رویارویی با تیم شهرداری ارومیه قرار گرفتن بازیکنان در شرایط مسابقه و کسب آمادگی بیشتر برای دیدار مرحله پلی آف بود.
وی اظهار کرد: برد و باخت مقابل تیم شهرداری ارومیه برای کادر فنی تیم پیکان مهم نبود و محک زدن بازیکنان جوان در کنار یارهای اصلی مهمترین برنامه کاری ما محسوب می شد.
اکبری گفت: من این پیروزی را به کادر فنی و بازیکنان تیم شهرداری ارومیه تبریک می گویم ولی معتقد هستم که ایجاد برخی حواشی از سوی تماشاگران ارومیه ای دور از انتظار بود.
وی ادامه داد: تماشاگران ارومیه ای تیم پیکان تهران را مقصر ایجاد حواشی فینال سال گذشته می دانند در حالی که حوادث ضرب و شتم هواداران، مشکلی بین ماموران نیروی انتظامی و تماشاگران بود و هیچ ربطی به تیم ما ندارد.
به گزارش ایرنا، به رقم ادعای اکبری، در جریان این دیدار والریو ورمیلیو کاپیتان تیم پیکان تهران در اغلب مواقع اقدام به انجام رفتارهای ناشایست با بازیکنان شهرداری ارومیه می کرد که این امر موجب دلخوری تماشاگران ارومیه ای شد.
پس از پایان این دیدار بر اثر پرتاب سکه از سوی تماشاگران، یکی از بازیکنان تیم پیکان تهران از ناحیه پیشانی دچار مصدومیت جزئی شد.
تیم شهرداری ارومیه در هفته بیست و دوم و پایانی دور مقدماتی رقابتهای لیگ برتر والیبال کشور عصر روز چهارشنبه موفق به پیروزی 3 بر یک برابر تیم پیکان تهران شد.
تیم شهرداری ارومیه با 15 برد و کسب 46 امتیاز در جایگاه سوم قرار گرفت و در نخستین دیدار مرحله پلی آف روز یکشنبه هفته آینده میزبان تیم سایپای تهران است.
ناظر این دیدار حمید حق بین بود و محمد شاهمیری و علیرضا قریب به عنوان داوران اول و دوم امر قضاوت این مسابقه را بر عهده داشتند.

*****
سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه از مصاحبه با خبرنگاران امتناع کرد
سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه پس از پیروزی تیمش برابر تیم پیکان تهران از مصاحبه با خبرنگاران امتناع کرد.
جهانگیر سیدعباسی با وجود پیروزی تیمش در دیدار عصر امروز مقابل تیم پیکان تهران درخواست خبرنگاران را برای انجام مصاحبه رد کرد و گفت: هیچ حرفی برای گفتن ندارم.
سید عباسی به علت حاشیه سازی چند نفر از تماشاگران با بازیکنان تیم حریف به شدت ناراحت و عصبانی بود.
این چندمین باری است که سرمربی تیم شهرداری ارومیه از مصاحبه با خبرنگاران خودداری کرده و موجب دلخوری اصحاب رسانه می شود.
این در حالی است که پیمان اکبری سرمربی تیم پیکان تهران با وجود شکست تیمش مقابل شهرداری ارومیه به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.
7126/1905/ 3404

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال