کد خبر: 81958892 (5166821) | تاریخ خبر: 21/11/1394 | ساعت: 19:44|
نسخه چاپی | ارسال به دوستان

استاندار اصفهان: شهرستان خمینی شهر به منابع درآمد پایدار نیاز دارد

خیمنی شهر، اصفهان - ایرنا - استاندار اصفهان گفت: شهرستان خمینی شهر برای توسعه به منابع درآمد پایدار نیاز دارد و اعتبارات این شهرستان به تنهایی جوابگوی نیازها نیست.

به گزارش ایرنا، رسول زرگرپور عصر چهارشنبه در پایان سفر خود به خمینی شهر در جمع خبرنگاران این شهرستان، افزود: سرمایه گذاری خارجی و داخلی می تواند به تامین منابع پایدار شهرستان خمینی شهر کمک کند.
وی با بیان اینکه با اجرایی شدن برجام در آینده نزدیک شاهد سرمایه گذاری های خارجی و داخلی در استان خواهیم بود، افزود: شهرستان خمینی شهر نیز از سرمایه گذاری های داخلی و خارجی دوره پسا برجام بهره مند خواهد شد.
زرگر پور با تاکید براینکه سطح خدمات به مردم خمینی شهر باید به سطح استاندارد و قابل قبولی افزایش یابد، اضافه کرد: تلاش می کنیم شهرستان خمینی شهر در بخش خدمات از حمایت و کمک بیشتری برخوردار شود.
وی با تاکید براینکه شهرداری های شهرستان خمینی شهر باید به سمت اجرای طرح های مشارکتی حرکت کنند، گفت: مسئولان این شهرستان باید به جذب سرمایه گذاران بومی که در خارج از شهرستان حضور دارند اقدام و از توانایی آنها برای توسعه زیرساخت های شهرستان استفاده کنند.
وی با اشاره به سابقه دیرینه فرهنگی و مذهبی وانقلابی مردم خمینی شهر اظهارکرد: مردم خمینی شهر به سخت کوشی مشهور هستند و تلاش می کنیم تا ساکنان این شهرستان از خدمات دولت تدبیر و امید بیش از پیش بهره مند شوند.
زرگر پور با اشاره به اینکه در دوسال گذشته اقدامات موثری در حوزه عمران شهری خمینی شهر انجام شده است، افزود: یکی از دغدغه های مدیریت استان این بود که خمینی شهر به یک شهر بسته تبدیل شده بود.
وی به افتتاح و بهره برداری از چند خیابان جدید توسط شهرداری خمینی شهر اشاره کرد و گفت: شهرداری خمینی شهر تلاش زیادی داشته تا خمینی شهر از بسته بودن خارج شود.
همزمان با نهمین روز از ایام مبارک دهه فجر و با حضور استاندار اصفهان، 23 طرح خدماتی، عمرانی و فرهنگی در شهرستان خمینی شهر با هزینه ای افزون بر 300 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.
شهرستان خمینی شهر در 16 کیلومتری غرب اصفهان قرار دارد.
7145/ 2093

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده: *  
پست الکترونیک:
نظر:
ارسال یادداشت:
 
کد امنیتی
ارسال