کد خبر: 81958890 (5166679) | تاریخ خبر: 21/11/1394 | ساعت: 19:43|
نسخه چاپی | ارسال به دوستان

نماینده ولی فقیه در خوزستان حضور حداکثری عشایر استان را در راهپیمایی 22 بهمن خواستار شد

اهواز - ایرنا - نماینده ولی فقیه در خوزستان حضور حداکثری مردم ولایت مدار استان را در این روز بزرگ خواستار شد و گفت: حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن تجدید بیعت با آرمان های امام خمینی( ره ) و مشت محکمی بر دهان دشمنان اسلام است.

به گزارش ایرنا آیت الله سید محمد علی موسوی جزایری روز چهارشنبه در آیین تجدید بیعت عشایر عرب خوزستان با ولایت فقیه ضمن قدردانی از حضور تمامی عشایر از نقاط مختلف استان اظهارکرد: در زمان حاضرشهرستان اهواز یک نماد برای جهان تشیع به شمار می رود اما برخی از دشمنان اسلام بخصوص وهابیت قصد دارند علاوه بر تخریب چهره این نماد جهان تشیع در سطح خوزستان نیز تفرقه افکنی کنند.
وی افزود: این دشمنان قصد دارند بین مردم استان نسبت به اعتقاد به اهل بیت( ع ) اختلاف ایجاد کنند اما همواره مردم ولایت مدار این استان آگاهانه با این دشمنان برخورد کرده و تا جایی که در توان داشتند بر اعتقادات خود ایستادگی کرده و خواهد کرد.
نماینده ولی فقیه در خوزستان ادامه داد: کشور عراق نیز یکی از کشورهای همسایه ما به شمار می رود و سال ها است گروه های تکفیری در این کشور دست به جرم و جنایت می زنند اما در زمان حاضر به برکت خون شهدا دست این دشمنان روز به روز کوتاه تر می شود.
وی بیان کرد: مردم غیور و شهید پرور خوزستان تا بیرون راندن تمامی تروریست های تکفیری در کنار رزمندگان عراقی ایستاده اند و امید است که همچنان پیشروی ها برای بیرون راندن این دشمن تکفیری ادامه داشته باشد.
7152/6064

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده: *  
پست الکترونیک:
نظر:
ارسال یادداشت:
 
کد امنیتی
ارسال