کد خبر: 81958889 (5167112) | تاریخ خبر: 21/11/1394 | ساعت: 19:42|
نسخه چاپی | ارسال به دوستان

همصدایی مسئولان فارس در دعوت از مردم برای حضوری حماسی در راهپیمایی 22 بهمن

شیراز- ایرنا- ایران اسلامی تا چند ساعت دیگر نظاره گر طلوع خورشید سی و هشتمین سالگرد انقلاب اسلامی است، برای پاسداست این طلوع، مسئولان فارس همگان را به حضوری حماسی در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کردند، حضوری که معنای آن بیعت با امام خوبان بانی این انقلاب و شهدایی است که به ما درس رشادت و ایستادگی آموختند.

مردم ایران اسلامی در حالی به استقبال 22 بهمن سال 94 می روند که مردم بخشی از خاورمیانه در آتشی که استکبار جهانی برایشان افروخته آرام ندارند، و آتش افروزان از امنیتی که در ایران اسلامی حکمفرماست، حسد می برند، پاسخ این حسد را باید با مشت های گره کرده، گام هایی محکم تر و قامت هایی افراشته تر از پیش در راهپیمایی 22 بهمن و در روز طلوع سی و هشتمین بهار آزادی داد.
خورشید سی و هشتمین بهار آزادی ایران اسلامی در برهه ای از زمان در زمستان کشورمان طلوع می کند که بهار دروغین دست ساخته استکبار برای برخی از کشورهای عرب منطقه، خزان و زمستان سرشار از خونریزی و ویرانی را به مردم رنجدیده آنها توامان تحمیل کرد.
با توجه به شرایط منطقه، مسئولان کشورمان و از جمله استان فارس شرکت امسال مردم در راهپیمایی 22 بهمن را حساس تر از سال های پیشین ارزیابی کردند و در پیام هایی که به همین مناسبت انتشار دادند به این موضوع به درستی اشاره کرده اند.
بنا به گفته مسئولان، حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن امسال خود نیز مقدمه ای برای حضور و مشارکت در رویداد سیاسی مهم دیگری است (انتخابات هفتم اسفند 94)که بسیاری از کشورهای جهان نظاره گر آن هستند.
پیام هایی که مسئولان عالی رتبه کشور و استان فارس برای دعوت از مردم برای شرکت در راهپیمایی 22 بهمن و انتخابات پیش رو انتشار یافته یک وجه مشترک دارد و آن 'حضوری حماسی برای نا امید کردن دشمنان' است.
نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز در پیامی که به همین مناسبت انتشار داد بیان کرد: 22 بهمن، روز بزرگ الهی، یک جشن مردمی برای نظام مقدس اسلامی ایران و روز تو دهنی زدن به دشمنان اسلام و مقدمه ای برای شرکت پر شور در انتخابات مجلس خبرگان رهبری و شورای اسلامی است.
آیت الله اسدالله ایمانی گفت: در 22 بهمن امسال همانند سال های گذشته و بلکه بهتر از آن مردم ما، کوچک و بزرگ، پیر و جوان، مرد و زن نشان می دهند که عاشق و خدمتگزار امام حسین(ع) هستند و با حضور پر شور و نشاط، پیوند مجدد و ناگسستنی خود را با انقلاب اعلام خواهند کرد و دشمن را بار دیگر ناامید می کنند.
استاندار فارس نیز اظهار داشت: امیدواریم حضور مردم در راهپیمایی روز بیست و دوم بهمن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و انتخابات هفتم اسفند 94 گسترده و پرشور باشد.
سیدمحمد علی افشانی، شرکت در راهپیمایی 22 بهمن را وظیفه ای همگانی دانست و از مردم نیز دعوت کرد در دو انتخاباتی که هفده روز دیگر برگزار می شود توجه ویژه داشته باشد و حق حضور در این رویداد مهم سیاسی را از خود سلب نکنند چرا که انسان دارای مسئولیت اجتماعی، حق انتخاب را از خود سلب نمی کند.
تولیت آستان مقدس احمدی و محمدی (ع) نیز ضمن ارج نهادن به فداکاری، مقاومت و پایداری مردم برای محقق ساختن وعده الهی در یوم الله 22 بهمن 57 بیان کرده است: اکنون لازم است عزم خود را جزم نموده و با شرکت فراگیر در راهیمایی 22 بهمن، مهیای حضور همگانی پای صندوق های رای در روز هفتم اسفند شویم.
آیت الله سید علی اصغر دستغیب اظهار کرد: حضوریکپارچه و گسترده در این راهپیمایی و همچنین انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی، موجب عزت بیشتر برای ملت بزرگ ایران خواهد بود.
دهمین دوره انتخابت مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری به طور همزمان هفتم اسفند 94 برگزار می شود.
6118

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده: *  
پست الکترونیک:
نظر:
ارسال یادداشت:
 
کد امنیتی
ارسال