کد خبر: 81957166 (5164477) | تاریخ خبر: 20/11/1394 | ساعت: 19:44|
نسخه چاپی | ارسال به دوستان

آیت الله صافی گلپایگانی: دولت گام های خوبی برای عزت کشور برداشته است

قم- ایرنا- آیت الله لطف الله صافی گلپایگانی از مراجع تقلید با تشکّر از زحمات دولت برای رفاه حال مردم و کمک به محرومان گفت: این دولت گام های خوبی در انجام خدمت به مردم و عظمت و عزّت مملکت برداشته که قابل تقدیر است و رضایتمندی مردم را در پی دارد.

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی آیت الله صافی گلپایگانی، وی عصر سه شنبه در دیدار معاون اول رئیس جمهوری، وزیر نیرو و وزیر صنعت، معدن و تجارت با ابلاغ سلام به رئیس جمهوری با اشاره به اهمیت اخلاص و نیت پاک در کارها افزود: در روایات داریم هر کس که برای خدا کار کند، خدا هم با اوست.
وی ادامه داد: کار مهمّ شما، اعتلا و استقلال کشور و بی نیازی مملکت از دیگران می باشد که باید در فنآوری و علم از دیگران برتر بوده و محتاج به آنان نباشیم.
آیت الله صافی گلپایگانی در بخش دیگری از بیانات خود با اشاره به دهه فجر اظهار داشت: این دهه به معنای واقعی آن، مبارک و دهه شکر و سپاس است که مردم در سایه دین توانستند انقلاب نموده و تعالیم ارزشمند اسلامی را در مملکت دوباره احیاء کنند.
وی افزود: مردم در این راه با تحمّل مشقّات و مشکلات زیاد و با جانفشانی شهداء توانستند ارزش های اسلامی را در مملکت، پایه گذاری کنند؛ لذا باید شکر این نعمت بزرگ را بجا آورده و در درگاه خداوند متعال سپاسگزار باشیم و نباید با کارهای خلاف شرع و غیر ارزشی کفران نعمت بکنیم که در پیشگاه خداوند و ارواح طیّبه شهدا مسئولیم.
آیت الله صافی گلپایگانی در ادامه با اشاره به اینکه مسئولیت دولت در موقعیت کنونی مملکت و جهان بسیار خطیر و بزرگ است و وظیفه سنگینی بر دوش آنان می باشد بیان کرد: دولت در حدّ توان خود خدمات زیادی را انجام داده که قابل تقدیر است و باید بیشتر از اینها خدمت کند.
وی افزود: توقّع ما از این دولت و شخص رئیس جمهوری زیاد است؛ البته این دولت که برای عزّت نظام و مملکت در سایه تعالیم حیات بخش اسلام خدمت می کند مورد علاقه من است و نیز شخص رئیس جمهوری را دوست داشته و دعا می کنم که در جلب رضایت امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف و رفع مشکلات مملکت و رفاه و معیشت ضعفا موفّق باشند و از فرصت ها استفاده نموده و راه صحیح که همان راه دین و عزّت مسلمانان است را ادامه دهند.
اسحاق جهانگیری نیز در ابتدای این دیدار با ابلاغ سلام رئیس جمهوری به آیت الله صافی گلپایگانی و تشکّر از توصیه ها و ارشادات ایشان، گزارشی از سفر خود به قم و فعالیت های دولت ارائه داد.
7406/ 6133/1772

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده: *  
پست الکترونیک:
نظر:
ارسال یادداشت:
 
کد امنیتی
ارسال