کد خبر: 81957162 (5164101) | تاریخ خبر: 20/11/1394 | ساعت: 19:39|
نسخه چاپی | ارسال به دوستان

افتتاح 35 طرح در شهرستان ابرکوه با حضور معاون استاندار یزد

یزد - ایرنا – به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر بصورت همزمان 35 طرح عمرانی و خدماتی روز سه شنبه با حضور سید محمدرضا سید حسینی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار ، امام جمعه ، فرماندار و جمعی از مسئولان در شهرستان ابرکوه به بهره برداری رسید.

به گزارش ایرنا، این طرح ها بیشتر در زمینه کشاورزی، عمران شهری و روستایی، آب رسانی، بهداشت و درمان، راه و معابر روستایی ، ایستگاه سی ان جی شرکت نفت ، تولید دستمال کاغدی ، طرح روشنائی و حوزه گردشگری بود که افتتاح شد.
برای اجرا و تکمیل این طرح ها بیش از 300 میلیارد ریال از محل اعتبارات دولتی و بخش خصوصی سرمایه گذاری شده است.
باحضور معاون هماهنگی عمرانی استاندار این طرحها در شهر ابرکوه و مهردشت و روستاهای بخش مرکزی و بهمن این شهرستان مورد بهره برداری قرار گرفت .
به گزارش ایرنا ، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد از کارخانه بزرگ فولاد سرمد ابرکوه دیدن و از مسئولان و دست اندرکاران این کارخانه تشکر کرد.
برای این کارخانه افزون بر چهاز هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری شده است که زمینه اشتغال 500نفر را فراهم می کند و قرار است در سفر رئیس جمهوری به استان یزد افتتاح شود.
سیدحسینی همچنین با حضور در گلزار شهدای ابرکوه با نثار شاخه های گل به مقام شامخ شهدای گرانقدر این شهرستان ادای احترام کرد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداریزد به خبرنگار ایرنا در ابرکوه گفت: در دهه مبارک فجر 478 طرح عمرانی با اعتبار سه هزار و 400 میلیارد ریال و 53 طرح غیرعمرانی با یکهزار و 528 میلیارد ریال هزینه بصورت ملی و استانی در بخش های کشاورزی، صنعت، میراث فرهنگی بهره برداری شده است.
سید حسینی خاطرنشان کرد: هفت طرح صنعتی با یکهزار و 170میلیارد ریال ، 25 طرح کشاورزی با 288 میلیارد ریال و 21 طرح میراث فرهنگی با 70 میلیارد ریال مهمترین طرحه می باشد.
ابرکوه با 50 هزار نفر جمعیت در 140 کیلومتری جنوب غربی شهر یزد واقع است.
7539/8068

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده: *  
پست الکترونیک:
نظر:
ارسال یادداشت:
 
کد امنیتی
ارسال