کد خبر: 81957154 (5164051) | تاریخ خبر: 20/11/1394 | ساعت: 19:30|
نسخه چاپی | ارسال به دوستان

سه پروژه گازرسانی در آبادان بهره برداری شد

آبادان - ایرنا- سه پروژه گاز رسانی روز سه شنبه همزمان با سی و هفتمین فجر پیروزی انقلاب اسلامی با حضور جمعی از مسئولان استان خوزستان و شهری در آبادان به بهره برداری رسید.

به گزارش ایرنا در آیین افتتاح این پروژه ها که با اعتبار 83 میلیارد ریالی از محل اعتبارات شرکت گاز خوزستان اجرا شد، امام جمعه آبادان، معاون استاندار خوزستان و فرماندار ویژه آبادان، مدیرعامل شرکت گاز استان خوزستان و جمعی از مسئولان محلی حضور داشتند.
معاون استاندار خوزستان و فرماندار ویژه آبادان در این آیین گفت:با پیگیری های انجام شده طی یک سال گذشته، اجرای پروژه گازرسانی به شهر آبادان و دو روستای خضر و تنگه 3 شامل 41 کیلومتر لوله گذاری و سه هزار و 800 انشعاب شهری انجام شد.
عزیزالله شهبازی اظهار داشت:با بهره برداری از این پروژه ها، شش هزار و 580 خانوار در شهر آبادان و دو روستا از مزایای گاز شهری بهره مند شدند.
وی افزود:اقدامات دولت تدبیر و امید در راستای رفاه و آسایش مردم پررنگ است که در این راستا، اجرای پروژه های گازرسانی طی دو سال گذشته در آبادان به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت و بیشتر پروژه های بهره برداری شده از پروژه های معطل مانده بود.
شهبازی تصریح کرد:بروز مشکلات اعتباری باعث توقف روند تکمیل پروژه ها شد که با برنامه ریزی شرکت گاز استان خوزستان و توجه ویژه استاندار به شهرستان های جنوب استان، آبادان و روستاهای اطراف تا پایان سال 94 آن به منطقه سبز گاز استان تبدیل می شود.
همچنین در این روز، پروژه های گازرسانی به منطقه فیه آبادان و روستاهای سید حسن حکیم و تنگه 3 بهره برداری رسید.
7104/6010/6125

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده: *  
پست الکترونیک:
نظر:
ارسال یادداشت:
 
کد امنیتی
ارسال