کد خبر: 81955361 (5161904) | تاریخ خبر: 19/11/1394 | ساعت: 19:43|
نسخه چاپی | ارسال به دوستان

پیشکسوت فوتبال: نفت شرایط خوبی ندارد/ ایران امن ترین کشور منطقه است

تهران - ایرنا - پیشکسوت فوتبال ایران، گفت: نفت در فصل جاری شرایط خوب فصل گذشته را ندارد و در دیدار فردا مقابل الجیش کار دشواری پیش رو خواهد داشت.

ابراهیم قاسمپور روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا در خصوص دیدار نفت تهران و الجیش، گفت: نفت شرایط خوبی ندارد و نسبت به سال گذشته نتایج ضعیف تری بدست آورده است. امیدوارم نفت در این بازی بتواند سهمیه چهارم ایران در لیگ قهرمانان آسیا را به دست آورد.
وی ادامه داد: بحث میزبانی در مسابقات بین المللی اهمیت فراوانی دارد زیرا تیم ها می توانند از حمایت هواداران خود بهره مند شوند. متاسفانه تیم نفت هواداری ندارد که بتواند از میزبانی خود در بازی فردا به خوبی بهره ببرد.
سرمربی اسبق تیم فوتبال صنعت نفت آبادان، گفت: بی تردید نفت کار بسیار دشواری مقابل الجیش خواهد داشت زیرا قطری ها طی سال های اخیر سرمایه گذاری خوبی در فوتبال داشته اند و شرایط آنها با تیم های ایران بسیار متفاوت است.
وی تصریح کرد: نفت این فصل با از دست دادن بازیکنان فصل گذشته خود در هماهنگی با مشکل روبروست که امیدوارم در دیدار فردا شاهد مشکلات فنی این تیم نباشیم.
ملی پوش اسبق فوتبال ایران با بیان اینکه تیم های ایرانی حتی در دوران جنگ تحمیلی در کشورمان به مصاف تیم های دیگر می رفتند، گفت: اگر عربستانی ها بحث ناامنی را مطرح می کنند، کشور آنها ناامن است. متاسفانه عربستانی ها نفوذ در کنفدراسیون فوتبال آسیا دارند و می توانند حرف خود را پیش ببرند. ایران امن ترین کشور در منطقه است و نباید کنفدراسیون فوتبال آسیا به مسایل کوچک ورود کند.
دیدار دو تیم نفت تهران و الجیش قطر فردا (سه شنبه) ساعت 18 در ورزشگاه آزادی تهران برگزار می شود.
ورزشی **9118**1379

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده: *  
پست الکترونیک:
نظر:
ارسال یادداشت:
 
کد امنیتی
ارسال