کد خبر: 81955355 (5161917) | تاریخ خبر: 19/11/1394 | ساعت: 19:41|
نسخه چاپی | ارسال به دوستان

بارش برف راه تمام روستاهای کجور نوشهر را با مرکز این بخش قطع کرد

نوشهر- ایرنا - بخشدار کجور از توابع نوشهر گفت که بارش سنگین برف راه ارتباطی تمامی روستاها را با مرکز این بخش قطع کرده است.

رستم سیا سرانی عصر روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : بارش برف که از شب گذشته در این بخش ییلاقی و کوهستانی آغاز شد همچنان ادامه دارد.
وی ادامه داد : گروه های راهداری از روز گذشته مشغول نمک پاشی و برفروبی جاده ها هستند و با تلاش آنها ساعتی پیش راه اصلی دوآب به کجور که به علت برف سنگین بسته شده بود به روی مسافران باز شد ، اما راههای روستایی منتهی به مرکز بخش همچنان بسته است.
بخشدار کجور ارتفاع برف در مناطق مختلف این بخش را حدود 40 سانتی متر برآورد کرد و گفت که نیروهای راهداری صبح امروز تعدادی از خودروهای گرفتار در برف و کولاک در مناطقی از جاده های این بخش را نجات دادند.
وی از کمبود امکانات و تجهیزات راهداری برای بازگشایی بموقع راههای این بخش کوهستانی پوشیده از برف انتقاد کرد و افزود : اگرچه این موضوع بارها در نشست های مختلف استانی و شهرستانی مطرح شده ، اما تاکنون نتیجه ای نداشته است.
بخشدار کجور با اشاره به پراکندگی و سخت گذر بودن راههای روستایی این بخش ، گفت : از این که در زمان بارش برف سنگین و درپی آن بسته شدن راههای روستایی ، اتفاق غیرمترقبه ای برای روستائیان این بخش رخ دهد ، بسیارمحتمل است.
بخش کجور با دو مرکز شهری و 63 روستا ، حدود 12 هزار نفر جمعیت دارد .
7078 /1602/1654/1772

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده: *  
پست الکترونیک:
نظر:
ارسال یادداشت:
 
کد امنیتی
ارسال